UWAGA!

„Bajkowe portrety” – wernisaż fotografii w Światowidzie

 Elbląg, „Bajkowe portrety” – wernisaż fotografii w Światowidzie
fot. arch. CSE Światowid

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza 7 lipca o godz. 18.00 na wernisaż fotografii Pauliny Szramke. Na wystawie zobaczymy „Bajkowe portrety” a konkretnie zdjęcia dziecięcych twarzy. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Z fotografii Pauliny Szramke patrzą na nas dziecięce twarze - niektóre smutne, inne zamyślone lub bardzo poważne. W zdjęciach dostrzec można grę koloru, który wzbogaca kadr i dodaje magicznego klimatu, tworząc w całości bajkowe portrety. Impulsem do podjęcia tematu fotografii dziecięcej były dzieci artystki. - Gdy robiłam córce zdjęcia zamyśliła się i nie uśmiechnęła tak jak zwykle. To było coś magicznego, innego. Postanowiłam, że fotografując dzieci, poproszę je o powagę, chwilę zadumy. Czasami jest to bardzo trudne, gdyż oczy dzieci już same w sobie potrafią przekazać radość i uśmiech - postawiłam jednak na nostalgię i głębię spojrzenia - mówi Paulina Szramke.

Paulina Szramke - z wykształcenia anglistka. Fotografią profesjonalną zajmuję się od dwóch lat. Prowadzi autorski cykl foto-reportaży, pt.: „Elblążanie i Elblążanki”, do którego zaprasza wyjątkowych mieszkańców, którzy inspirują oraz pokazują, że Elbląg to miasto wielu możliwości. Wystawa będzie czynna do 27 sierpnia br. w godzinach pracy CSE „Światowid” w Elblągu.

Informacja CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • "Elbląg to miasto wielu możliwości"- takie hasło jak te co się wjeżdża do Suchacza - "Najatrakcyjniejsza wieś turystyczna":)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Tralala(2021-07-01)
Reklama