UWAGA!

Bajkowo wokół nas

 Bajkowo wokół nas
fot. nadesłana

Podczas listopadowego spotkanie z bajką czytaną w CSE „Światowid” skupimy się na tym, co nas otacza. Będą bajki o codziennych kłopotach i problemach, będą też o tym, co lubimy najbardziej. Bajkowy weekend dla najmłodszych w sobotę, 9 listopada na Scenie Na Piętrze. Wstęp wolny.

Spotkania z bajką czytaną skierowane są do dzieci w wieku 3-6 lat. Każde spotkanie w ramach „Bajkowego weekendu dla najmłodszych” ma inny temat. W najbliższą sobotę będzie to świat "Wokół nas" czyli bajki, bajeczki i wierszyki o wszystkim co nas otacza, dotyczy, z czym mamy kłopoty na co dzień i co nas cieszy.
       Za sprawą „Bajkowego weekendu dla najmłodszych” Scena Na Piętrze w CSE „Światowid” zamienia się w kolorową, czarodziejską krainę, w której dzieci słuchają niezwykłych opowieści. Na zakończenie każdego spotkania tradycyjnie już dzieci zostaną nagrodzone słodkim upominkiem, rozlosowane zostaną również zaproszenia na szaleństwa w Centrum Zabaw dla dzieci.
       - Naszym celem jest rozbudzenie w dzieciach zapału do książek, sprawienie by stały się one przyjemnością i potrzebą. To bardzo ważne, bo czytanie stymuluje rozwój emocjonalny i intelektualny, pomaga również pogłębić więzi pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Wiemy, że to wielka wartość i już od kilku lat zapraszamy dzieci na „Bajkowy weekend dla najmłodszych - mówi Aleksandra Bednarczuk, organizatorka.
       Spotkanie z bajką czytaną odbędzie się w sobotę, 9 listopada o godzinie 11, na Scenie na Piętrze w CSE „Światowid”.
      
      
      
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)