UWAGA!

Bajkowy weekend dla najmłodszych

Bajkowy weekend dla najmłodszych

Lektura książek pozwala przeżywać najróżniejsze przygody, wcielać się w niezwykłych bohaterów czy podróżować po całym świecie… i nie tylko. CSE „Światowid” zaprasza na siódmą edycję spotkań z bajką czytaną dla dzieci w wieku 3-6 lat. Najbliższe spotkanie 21 września.

Zgodnie z przysłowiem „czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał” – najlepiej jest kiedy nawyk czytania i miłość do książek kształtowane są od dzieciństwa.Aby odkryć przyjemność z czytelnictwa – dzieci i rodzice muszą się przekonać, że lektura może być ogromną przyjemnością, że książką też można się bawić, a bajkowe historie mogą być inspiracją do innych zabaw.
       Za sprawą „Bajkowego weekendu dla najmłodszych” scena na piętrze w CSE „Światowid” ponownie zamieni się w kolorową, czarodziejską krainę, w której dzieci wysłuchają niezwykłych opowieści.
       Na zakończenie każdego spotkania tradycyjnie nagrodzimy dzieci słodkim upominkiem oraz rozlosujemy 5 zaproszeń na szaleństwa w cenrtum zabaw.
       – Naszym celem jest rozbudzenie w dzieciach zapału do książek, sprawienie by stały się one przyjemnością i potrzebą. To bardzo ważne, bo czytanie stymuluje rozwój emocjonalny i intelektualny, pomaga również pogłębić więzi pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Wiemy, że to wielka wartość i już od kilku lat zapraszamy dzieci na „Bajkowy weekend dla najmłodszych – mówi Aleksandra Bednarczuk, organizatorka.
       Spotkania z bajką czytaną odbywać się będą w terminach: 21 września, 19 października, 9 listopada i 7 grudnia o godzinie 11.00, na Scenie na Piętrze w CSE „Światowid”.
      
       Zapisy przyjmuje Aleksandra Bednarczuk pod nr tel. (55) 611-20-59. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
      
Paulina Łuczak, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)