UWAGA!

Batik i premiera

18 marca w Teatrze Dramatycznym otwarta zostanie wystawa batiku autorstwa Krystyny Szostak. Ekspozycja będzie towarzyszyć premierze "Snu nocy letniej" Williama Szekspira.

Krystyna Szostak jest absolwentką PWSSP w Gdańsku. Studiowała na wydziale malarstwa w pracowni doc. M. Massalskiej. Jak sama twierdzi malarstwo było jej pasją od zawsze. Prace artystki znajdują się w prywatnych domach i galeriach w wielu krajach, m.in. w Niemczech, Francji, USA, Chinach, Anglii i w Polsce, a przede wszystkim w Elblągu. Poznała batik, pradawną technikę indonezyjską ręcznego zdobienia tkanin. Zafascynowana jej niepowtarzalnością 18 marca zaprezentuje kilka pierwszych prac. Wystawa batiku Krystyny Szostak będzie towarzyszyć premierze elbląskiego teatru. 18 marca o godz. 18.00 wystawiony zostanie "Sen nocy letniej" Williama Szekspira w reżyserii Mirosława Siedlera.
     
     Zobacz także Szekspir na święto
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Szostak a nie Szostka chyba??
  • Napewno chodzi o Panią Krystynę Szostak, znaną elbląską malarkę.
  • Premiera "Snu..." ? Ale dla kogo? Bo nie dla normalnej publiczności, która ponad 4 tygodnie temu zrobiła rezerwację na premierę, tak wcześnie bo chciała mieć dobre miejsca, panie w kasie teatru zapewniały, że sa dobre miejsca, miały numer telefonu klienta, wszystko było o.k. do czasu aż kient poszedł kupić bilety. Pani w kasie poinformowała, że cały dół jest na zaproszenia, pozostał jedynie balkon. Nie pomogły tłumaczenia, że przecież była wcześniej rezerwacja i tak się nie robi. Na balkonie to niech sobie kupią bilety spóźnialscy, "za karę". Wniosek: normalny elblążanin nie ma szans na obejrzenie spektakli premierowych. Szkoda, Panie Dyrektorze.
Reklama