UWAGA!

Baw się razem z nami

Teatr Dramatyczny w Elblągu zaprasza wszystkie dzieci na festyn, który odbędzie się 1 czerwca na Pl. K. Jagiellończyka i uświetni obchody Dnia Dziecka. Będą zabawy, gry i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Specjalnie dla dzieci zaśpiewa Anna Jurksztowicz.

Festyn na Pl. K. Jagiellończyka rozpocznie się o godz. 9.00 nauką "Zaczarowanego Pląsu" - układu tanecznego przygotowanego specjalnie na Dzień Dziecka. Następnie będzie można podziwiać występ grupy tanecznej z Malborka, która na pewno rozrusza zebraną publiczność i wprowadzi wszystkich w dobry nastrój. Dzieci będą mogły uczestniczyć w konkursach pod wspólną nazwą "Szaleństwo Malucha". Chętni do nauki tańca będą mogli zrealizować swoje marzenie. Specjalny dziecięcy układ taneczny "Prawa nóżka, lewa nóżka" poprowadzi Kamila Calińska, aktorka elbląskiej sceny, przy pomocy grupy tanecznej z Malborka.
     O godz. 10.00 rozpocznie się pierwsza część koncertu Anny Jurksztowicz, znanej starszej publiczności z przeboju "Diamentowy kolczyk". Dzieci pamiętają zapewne jej także piosenkę "Zima lubi dzieci". Anna Jurksztowicz poprowadzi także naukę jednego ze swoich utworów. Druga część koncertu rozpocznie się po godz. 11.00. Poza tym konkursy, zabawy, gry...
     Podczas festynu dodatkową atrakcją dla dzieci będzie "Miasteczko dla dzieci", czyli dmuchane zjeżdżalnie, żyrafy itp. Na pl. K. Jagiellończyka swoje ogródki postawi Mc Donald's. W nich również odbywać się będą konkursy z nagrodami. We wspólnej festynowej zabawie udział wezmą postaci bajkowe: sowy, krasnoludki, nietoperze, smoki, króliczki i wiele innych zwierzątek w leśnej, bajkowej scenografii.
     Wieczorem na scenie elbląskiego teatru zaśpiewa Kasia Kowalska, która wcześniej wysłucha swoich piosenek w wykonaniu małych artystek w ramach zabawy "Od przedszkola do Opola".
     
     Zobacz także "Dziecięce Oskary"
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Swietnie.... Wspaniała incjatywa!!!! Życze podobych !!!! Tak trzymać !!! A WOK niech spuści z tonu !!!! To niechc ich rola !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wielbiciel Teatru(2001-05-28)
 • Na Bartona zawsze można liczyć. Kocha dzieci i młodzież. A z tego co wiem to kocha i jedną taką dorosłą, Jak ja jej zazdroszczę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Martyna(2001-05-30)
Reklama