UWAGA!

Będą świętować z „Policją”

Elbląg, W „Policji" występują m.in. Anna Suchowiecka i Marcin Tomasik
W „Policji" występują m.in. Anna Suchowiecka i Marcin Tomasik

W sobotę 29 marca aktorzy oraz pracownicy techniczni i administracyjni elbląskiej sceny, a także teatromani świętować będą Międzynarodowy Dzień Teatru. Przyznane zostaną odznaczenia i nagrody, m.in. Aleksandry za Kobiecą i Męską Rolę Roku. Będą kwiaty, listy okolicznościowe i życzenia. Wieczór uświetni premiera „Policji” Sławomira Mrożka w reżyserii Wiaczesława Żiły.

Międzynarodowy Dzień Teatru, który przypada 27 marca, obchodzony jest na całym świecie przez ludzi teatru, ale i przez publiczność. Elbląskie uroczystości odbędą się 29 marca (sobota) i połączone będę z premierą „Policji” Sławomira Mrożka w reżyserii znanego u nas i cenionego reżysera z Ukrainy - Wiaczesława Żiły.
     - Zwyczajowo będą kwiaty, prezenty, listy okolicznościowe, życzenia – zapowiada Tomasz Walczak, rzecznik prasowy elbląskiej sceny. - Będą także kolejne odznaczenia ministerialne oraz Aleksandry. Statuetki przyznawane są w pięciu kategoriach: Kobieca i Męska Rola Roku (o zwycięzcach decyduje Kapituła); Przyjaciel Teatru; Najwierniejszy Zbiorowy Widz; Najpopularniejszy Aktor - przyznawany przez czytelników „Dziennika Elbląskiego”. Można jeszcze wziąć udział w plebiscycie, który potrwa do 26 marca.
     - Zapraszamy naszych wiernych widzów, bądźcie z nami tego szczególnego dnia, wszak to nasze wspólne święto – zachęca Walczak.
     Świąteczny wieczór w Teatrze im. Aleksandra Sewruka rozpocznie się o godz. 19.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama