UWAGA!

Biblioteczna „Stacyjka” dla dzieci

 Elbląg, graf. Biblioteka Elbląska
graf. Biblioteka Elbląska

Filia biblioteczna „Lokomotywa” przy ul. Ogólnej 59 zaprasza dzieci w wieku 2-3 lata wraz z rodzicami/opiekunami na wesołe, kolorowe i rozśpiewane zajęcia w „Stacyjce”. Obowiązują zapisy.

„Stacyjka” – pod taką nazwą odbywać się będą kolorowe, dynamiczne, pełne zabawy zajęcia dla najmłodszych w oparciu o dziecięcą literaturą. Celem zajęć jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka poprzez obcowanie z literaturą, która jest źródłem wielu przeżyć i wrażeń oraz niezastąpionym sposobem wzbogacania wyobraźni u dziecka. Dla rodziców będą one okazją do wymiany doświadczeń związanych z wychowaniem dzieci.

 

Program:

12 kwietnia, godz. 10:30 – podczas zajęć zainspirowanych książką „Gospodarstwo Mysi” uczestnicy zapoznają się ze zwierzętami mieszkającymi w gospodarstwie oraz dowiedzą się, jakie prace trzeba wykonywać opiekując się inwentarzem.

26 kwietnia, godz. 10:30 – podczas zajęć zainspirowanych książką „Pobaw się w chowanego z żabką” uczestnicy pobawią się w szukanie zwierzątek ukrywających się przed żabką.

 

Na każde zajęcia obowiązują osobne zgłoszenia telefoniczne. Zapraszamy dzieci, które ukończyły drugi rok życia. Liczba miejsc ograniczona. Uczestników prosimy o zabranie obuwia zmiennego dla dzieci.

 

Więcej informacji i zapisy:

Filia nr 4 Lokomotywa

ul. Ogólna 59

tel. (55) 625 60 90

Biblioteka Elbląska

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama