UWAGA!

Blues ả la Tortilla Flat

W najbliższy czwartek, 15 lipca, w ramach letnich koncertów jazzowych i bluesowych w Galerii EL wystąpi zespół Tortilla Flat.

Tortilla Flat to jedna z nielicznych w Polsce grup reprezentujących autentycznego bluesa elektrycznego. Zespół wykonuje zarówno swoje kompozycje utrzymane w konwencji bluesa chicagowskiego, jak i własne wersje uznanych standardów. Styl grupy cechuje szacunek do bluesowej tradycji czarnych wykonawców i rock'n'rollowa energia typowa dla białych muzyków. Największym atutem zespołu są żywiołowe i naładowane energią koncerty oraz znakomity kontakt z publicznością.
     Tortilla Flat jest laureatem festiwalu Rawa Blues '91, znana jest również z prezentacji na antenie radiowej i telewizyjnej. Zespół tworzą: Maurycy Męczekalski - gitara, Jacek "Woda" Stachurski - śpiew, harmonijka, Maciej Jackowski - gitara basowa i Grzegorz Weręgowski - perkusja.
     Tortilla Flat wystąpi przed elbląską publicznością w najbliższy czwartek 15 lipca. Początek koncertu godz. 19.00. Bilet na koncert kosztuje 8 zł (ulgowy - 5 zł).
     
     Zobacz także: "Jazzowo i bluesowo w Galerii EL"
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama