UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Casting do filmu już wkrótce!

Elbląg, Casting do filmu już wkrótce!

Projekt „Przebudzenie”, który jest realizowany w Galerii EL przez Karinę Dzieweczyńską, przewiduje także powstanie serialu, do którego niezbędni są nam aktorzy i historie, które staną się kanwą scenariusza.

Jeśli zatem znasz ciekawą historię, anegdotę, zdarzenie, którego fabuła związana jest z Elblągiem lub jego okolicami i równocześnie chcesz zagrać w filmie, napisz lub zadzwoń do nas: karina@galeria-el.pl, 55 232 53 86
       Historia może być usłyszana, przeczytana lub wymyślona, może być całkiem prosta, śmieszna, dramatyczna, smutna, straszna, krótka lub długa, dotycząca ludzi, rzeczy, miejsc - ważne by była związana z Elblągiem.
       Z opowieści, które opowiecie na castingu (data będzie podana niedługo), powstanie scenariusz trzech ostatnich odcinków głośnego i do tej pory nieistniejącego serialu telewizyjnego, który nigdy nie został zrealizowany z niewiadomych przyczyn. Po latach, dwie artystki z Krakowa, Joanna Pawluśkiewicz i Marta Deskur podejmują się na nowo przywrócić jego światło.
       Udział w filmie jest bezpłatny, ale czeka państwa sława i chwała.
      
       „Przebudzenie” to nowatorski projekt z obszaru szeroko rozumianych sztuk wizualnych, którego pomysłodawczynią i autorką jest Karina Dzieweczyńska. Projekt będzie kontynuacją „Przebudzenia” ze Świecia – idei budzenia, kształtowania i rozwijania świadomości i społecznej aktywności mieszkańców poprzez ingerencję artystów sztuk wizualnych w przestrzeń historyczną, publiczną, społeczną i mentalną danego miasta. Do Elbląga zaproszeni zostali artyści, którzy urzeczywistnią swoje najnowsze, nowatorskie pomysły w kontekście samego Elbląga (w oparciu o potencjał tego miejsca).
       Działania artystów (poza istotą sztuki) będą miały wymiar społeczny, bowiem kontekst przestrzeni społecznej jest zasadniczym elementem „Przebudzenia” i „przebudzania” – sztuka tworzona podczas jego realizacji powstawać będzie przede wszystkim z myślą o zwykłych ludziach i społecznościach z nią niezwiązanych – w działania twórcze aktywizowany będzie także potencjał nieartystyczny. W twórcze akcje, w autentyczne tworzenie sztuki (!) angażowani będą przypadkowi odbiorcy – młodzież, dzieci i dorośli.
      
       Projekt Przebudzenie został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Wydarzenia Artystyczne. Sztuki Wizualne”.
      
Beata Branicka, Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama