UWAGA!

Confusion Project promuje nową płytę

 Elbląg, Confusion Project promuje nową płytę

Tydzień koncertowy w Mjazzdze zaczął się środowym (4 maja) spotkaniem z kanadyjskimi bluesmanami Monkey Junk, w czwartek (5 maja) był wieczór jazzowy z Jerzym Małkiem Quartet, a tydzień z muzyką na żywo w niedzielę, 8 maja zakończy, promując najnowsze wydawnictwo, rewelacyjny zespół Confusion Project.

Pierwsze spotkanie z Confusion Project w Mjazzdze pozostawiło słuchaczy pełnych muzycznych wrażeń na wysokim poziomie. Ich koncert należał bez wątpienia do najbardziej emocjonujących spośród wszystkich około jazzowych wysłuchanych w elbląskim klubie. Wydana niedawno druga płyta trio jest pretekstem do kolejnej serii koncertów promocyjnych. Confusion Project to trio jazzowe z Trójmiasta, występujące w składzie: Michał Ciesielski - fortepian, Adam Golicki - perkusja i Piotr Gierszewski - gitara kontrabasowa.
       Każdy z członków zespołu zaangażowany jest również w inne, autorskie grupy muzyczne (niedawno gościliśmy w Mjazzdze Adama Golickiego promującego płytę Ad Shave w towarzystwie pozostałych członków macierzystej grupy oraz Macieja Sikały i Cezarego Paciorka). Ambicją zespołu Confusion Project jest ukazanie muzyki Jazz-Fusion w świeżej, zwiewnej, tryskającej pomysłami odsłonie. Na ogólny wyraz muzyki Confusion Project składają się niebanalne, rozbudowane kompozycje czerpiące z szerokiej palety stylistyk oraz wspólne dążenie muzyków do tego, aby zachować w swojej grze balans między błyskotliwością i humorystycznością, a subtelnością i intymnością.
       Trio ma na swoim koncie koncerty na takich festiwalach, jak Komeda Jazz Festival 2013, Ladies Jazz Festival 2014, Gdańskie Noce Jazzowe 2014, Experyment 2015. W 2014 roku wystąpili w finale European Jazz Contest, jako jeden z czterech najlepszych zespołów jazzowych z całej Europy. W 2014 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana "How to Steal a Piano?", zaś w grudniu ubiegłego roku drugi album zespołu "The Future Starts Now". Ich koncert odbędzie się w Mjazzdze w niedzielę, 8 maja o godz. 20:15. Bilety w cenie 20 zł przed i 25 zł w dniu koncertu.
      
       Następne koncerty:
       22 maja -  Jóga (electro)
       28 maja - Czarny Pies (Winder, Ścierański, Gałach, Głyk, Rzepa, Kielak)
       2 czerwiec - The Love And Beauty Seekers (jazz)
       3 czerwiec - Trauma death metal)

       Patronat medialny nad cyklem imprez w klubie Mjazzga objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Klub Muzyczny Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama