UWAGA!

Coś dla siebie

Największa instytucja kultury w regionie elbląskim Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid” rozpoczyna nowy rok pracy i pierwsze po wakacjach zajęcia w sekcjach.

Jak zapewnia Hanna Laska ze Światowidu, każdy może znaleźć coś dla siebie:
     - Organizujemy spotkania dla wszystkich chętnych: miłośników tańca, plastyki, batiku czy fotografii. Zajęcia są adresowane do ludzi w różnym wieku - na rytmikę zapraszamy dzieci w wieku nawet czterech lat, natomiast sekcje batiku, plastyki czy tańca adresowane są także do osób starszych - do wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje pasje.
     Informacji na temat poszczególnych sekcji udziela sekretariat Światowida i Centrum Tańca „Promyk”.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Zawsze z przyjemnością czytam wszystko to, co dotyczy Światowida/u. Również tej informacji nie przeoczyłem. W tekście napisano - ...„Światowid” rozpoczyna nowy rok pracy i pierwsze po wakacjach zajęcia w sekcjach". Zastanawiam się jak to jest, czyżby Światowid tak jak szkoły, rok swojej pracy liczył od września do września?bądź od października do października? A przecież latem, gdy w szkołach są ferie Światowid również pracuje i to może intensywniej niż w pozostałych m-cach. , że wymienię choćby Elbląskie Noce Teatru i Poezji, Letnia Szkoła Edukacji Artystycznej. A zresztą nie ważne kiedy rok pracy się zaczyna, ważne że jest taka instytucja, która promieniuje nie tylko kulturą, ale i sympatycznym personelem, zwłaszcza....nie....nie będę pisał o osobliwych szczegółach. Aha, bym zapomniał- pozdrowionka dla Światowida:-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  egzegeta(2004-09-21)
 • może w Swiatowidzie w końcu będzie coś nowego,czy dalej powielanie nudnych imprez tanecznych, dobrze,że obok powstaje coś nowego
 • Czy największa to oznacza ......kubaturę,bo chyba nie mówimy o poziomie.
Reklama