UWAGA!

Country kontra inne style muzyczne

 
Elbląg, Country kontra inne style muzyczne

Mark Knopfler kontra Billy Yates. Tych dwóch artystów rozpocznie cykl spotkań z płytami znanych wykonawców różnych stylów muzycznych, zestawionymi z płytami wykonawców country. W najbliższą niedzielę (27 października) wieczorem zapraszamy do klubu Mimoza.

Kto to jest Mark Knopfler wie każdy. Wszechstronny muzyk i doskonały gitarzysta. Potrafiący odnaleźć się w każdym stylu muzycznym. Jego zespół Dire Straits to legenda.
       O Billy Yates’ie wie w Polsce niewielu, mimo że za swoje utwory dostał już dwie nagrody Grammy. Co prawda bardziej znany jest jako twórca piosenek dla innych (George Jones, Tracy Lawrence, George Strait, Sara Evans), to jednak nagrywa również swoje własne płyty.
       Tych dwóch artystów rozpocznie cykl spotkań z płytami znanych wykonawców różnych stylów muzycznych, zestawionymi z płytami wykonawców country.
       W najbliższą niedziele (27 październik) zaprezentujemy pierwszą płytę z albumu „Privateering” Marka Knopflera. Oraz płytę „Only One George Jones”. Billy Yatesa.
       Oczywiście jeśli muzyka, to również taniec. W przerwach słuchania będzie się można nauczyć układów tańca liniowego. Tę formę tańca można uprawiać do każdej muzyki i każdy może się jej szybko nauczyć.
       Zapraszamy w niedzielę (27 października) w godz. 18- 20. Wstęp wolny.
       Klub Mimoza, Stare Miasto ul. Garbary 9-10.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama