UWAGA!

Czasy PRL-u w oczach elblążan

Stowarzyszenie Elbląski Klub Autorów wydawca elbląskiego kwartalnika „Tygiel” zaprasza w pierwszy czwartek każdego miesiąca do Krużganka Galerii EL na cykl spotkań literacko-historycznych połączonych z panelem dyskusyjnym.

Okres PRL-u to ponad czterdziestoletni rozdział w wielowiekowych dziejach naszego narodu. Przez niektórych wspominany z nostalgią, przez innych znienawidzony, czas do którego już nigdy nie chcieliby powrócić...
       Pierwsze spotkanie pt. „Czasy PRL-u w oczach elblążan” odbędzie się 4 lipca o godz. 18. Jego gośćmi będą znani elblążanie:
       Ryszard Tomczyk - malarz, rysownik, teoretyk oraz krytyk sztuki i literatury, pisarz oraz publicysta związany z Elblągiem, wieloletni dyrektor Galerii El w latach 80.
       ks. infułat Mieczysław Józefczyk - ksiądz rzymskokatolicki, doktor teologii w zakresie socjologii i religii, historyk. Wykładowca historii sztuki i konserwacji zabytków w Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu oraz Honorowy Obywatel Elbląga.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Już dość tych '' dysput '' mocno starszych Panów. Czas najwyższy by zacząć tworzyć Nowe Horyzonty. Wieczne wypominki stały się nudne.
  • "Honorowy Obywatel Elbląga. " dla kogo honorowy dla tego honorowy. .. kto to mu nadał? Na pewno nie ludzie, a tylko jakas grupka przyjaciół :) co za bezczelność
Reklama