UWAGA!

Czerwone gitary na koncercie papieskim

Elbląg, Czerwone gitary na koncercie papieskim

W czwartek (17 października) o godz. 17 w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Elblągu odbędzie się coroczny koncert papieski. Zwieńczeniem uroczystości podczas której zostanie wręczona XIII nagroda biskupa elbląskiego „Tuus” będzie występ zespołu Czerwone Gitary.

Gospodarzami tegorocznego koncertu papieskiego są prezydent Elbląga Witold Wróblewski oraz biskup elbląski Jacek Jezierski. Bezpłatne wejściówki na galę będzie można odbierać w elbląskich parafiach.

 

mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • RobertKoliński Czyli nic się nie nauczyli od ubiegłego roku. Można wiedzieć ile pieniędzy będzie kosztował ten koncert dla biskupa finansowany z pieniędzy podatnika? Bo zdaje się, że w roku zeszłym, to było ponad 50 tys. zł (na podwyżki dla np. tramwajarzy wciąż nima) - na pytanie o inne koszta tej religianckiej imprezy (podobnie jak o inne wyznaniowe hopsztosy organizowane ze środków publicznych w ramach kampanii wyborczej pana prezydenta Wróblewskiego) ratusz niestety odmówił mi odpowiedzi, w arcydziele epistolografii sygnowanym nazwiskiem pani Sowickiej;) Może więc choć w tym roku dziennikarze podrążą temat i dowiemy się - ile hajsu z kieszeni podatnika idzie na organizację tych wyznaniowych jubli i pieriedyszek? Hashtagi: #swieckiepanstwo,#kler,#TylkoNieMowNikomu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  3
  RobertKoliński(2019-10-03)
 • na leczenie psychiatryczne Pana Roberta Kołtunapolskiego nie ma, a dla biskupa jest, no jak tak mozna marnować hajs się pytam?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  fdfdfd(2019-10-03)
 • gdzie się mieści Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Elblągu ? przy ul kosciuszki, czy grunwaldzkiej. już najwyzsza pora nadac im nazwy wzorem innych miast. Np. Hala Elbląg, a druga Hala GE.
Reklama