UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czytanie jako sztuka przetrwania

2017-05-29
Aktualizowany 2017-05-29 11:45
Elbląg, Czytanie jako sztuka przetrwania
fot. nadesłana

Irena Koźmińska – założycielka i prezeska Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, inicjatorka realizowanej od szesnastu lat kampanii społecznej wspierającej czytelnictwo – podczas 14. Letnich Ogrodów Polityki (1 czerwca, godz. 13) poprowadzi wykład pt. „Czytanie jako sztuka przetrwania”. Zapraszamy nauczycieli i wszystkich zainteresowanych.

Irena Koźmińska – szefowa Fundacji „ABCXXI – Cała Polska Czyta Dzieciom”, która od 16 lat realizuje ogólnopolską kampanię wspierającą czytelnictwo „Cała Polska czyta dzieciom”, mającą na celu uświadomienie społeczeństwu (rodzicom, opiekunom, nauczycielom, wychowawcom), jak ważne jest czytanie dziecku dla jego wszechstronnego rozwoju. W kampanii zwraca się uwagę na to, że nikt nie rodzi się czytelnikiem, ale może się nim stać, jeśli stworzy się mu ku temu możliwości. Jeżeli dziecko nie przejdzie inicjacji czytelniczej w dzieciństwie, prawdopodobnie nigdy nie będzie sięgało po książkę z własnej nieprzymuszonej woli w dorosłym życiu, dlatego tak ważne jest, aby czytać dziecku od pierwszych dni jego życia.
       Irena Koźmińska jest również autorką książek: „Z dzieckiem w świat wartości” (z Elżbietą Olszewską, Świat Książki, 2007) oraz „Wychowanie przez czytanie” (Świat Książki, 2010).
       Obowiązują zgłoszenia przez formularz.
       Wykład odbędzie się w Sali Staromiejskiej w Kamieniczkach Elbląskich (ul. św. Ducha 3-4).
      
       Więcej informacji:
       (55) 625 60 13
      

       Patronem medialnym Ogrodów Polityki jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama