UWAGA!

Digitalizacja i „Wesele” w Młynarach

Elbląg, Digitalizacja i „Wesele” w Młynarach
(fot. nadesłana)

Ośrodek Kultury w Młynarach przy współpracy z kinem „Światowid” w Elblągu zaprasza w najbliższą sobotę, 26 września, na pokaz filmowy i warsztaty dotyczące digitalizacji zorganizowany przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” z Elbląga.

Warsztaty poprowadzi zespół kierowany przez Natalię Piotrowską, kierownika kina „Światowid” w Elblągu. Osobom biorącym udział w warsztatach zaprezentowane zostaną przykłady portali krajowych i zagranicznych udostępniających zdigitalizowane obiekty w internecie oraz możliwości, jakie dają one użytkownikom. Podczas warsztatów możliwe również będzie zapoznanie się z praktycznymi aspektami procesu digitalizacji w Regionalnej Pracowni Digitalizacji działającej w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. Zaprezentowany zostanie wykorzystywany w pracowni specjalistyczny sprzęt do skanningu 3D oraz przedstawione zostaną kolejne etapy pracy przy jego wykorzystaniu. 
       Spotkanie odbędzie się 26 września w Ośrodku Kultury w Młynarach. O godz. 12 rozpoczną się warsztaty pod hasłem "Czym jest digitalizacja?", a o godz. 16 pokaz zrekonstruowanego cyfrowo filmu "Wesele" Andrzeja Wajdy. Wstęp wolny.
      
Elżbieta Lisowska, dyrektor Ośrodka Kultury w Młynarach
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama