UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dla pasjonatów śpiewania

 
Dla pasjonatów śpiewania
fot. nadesłana

Przede wszystkim śpiewają. Podczas ich występów nie brakuje układów tanecznych i rekwizytów, do tego świetnie się bawią i w doskonały humor wprowadzają również publiczność. W „Światowidzie” działają dwie grupy wokalne, do których można dołączyć.

Pod okiem instruktora - Macieja Skrzypczaka działają dwie grupy wokalne – młodsza, prowadzona w formie zajęć umuzykalniających dla dzieci od 4 roku życia oraz starsza, skupiająca młodzież powyżej 12 roku życia. Sekcja działa od 3 lat, ma na swoim koncie liczne sukcesy i wyróżnienia. Bierze udział w najważniejszych wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez CSE „Światowid” oraz inne organizacje i instytucje w Elblągu.
       Przesłuchania do dwóch grup wokalnych odbędą się w poniedziałek i wtorek, 9 i 10 września o godz. 17.30, w studio muzycznym CSE „Światowid”.
       - grupa wokalna „Skaczące Nutki” – śpiewające dzieci od 6 do 12 lat
       - grupa wokalna „Teen Tones” – dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia

 

Maciej Skrzypczak prowadzi sekcje wokalne w CSE "Światowid" od września 2010 r. Od 2003 r. jest Kapelmistrzem Orkiestry Garnizonowej Wojsk Lądowych w Elblągu. Absolwent Wojskowego Liceum Muzycznego w Gdańsku, Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz wydziału dyrygentury Akademii w Gdańsku. Pod jego dyrygenturą Elbląska Orkiestra uzyskała szereg nagród. Również uczestnicy sekcji wokalnej w „Światowidzie” zdobywają nagrody i wyróżnienia.
       Opłata za zajęcia wynosi 40 zł/miesięcznie.
      

Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...