UWAGA!

Dorośli będą „walczyć z bykami”

 Elbląg, Dorośli będą „walczyć z bykami”

Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza na drugą odsłonę konkursu ortograficznego „Walka z bykami”, tym razem skierowanego do dorosłych. Konkurs odbędzie się 2 czerwca (czwartek) o godz. 17 w sali kinowej Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7.

Zwycięzcy językowej corridy przyznany zostanie chlubny tytuł Matadora Ortografii, ponadto na zdobywców trzech pierwszych miejsc czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do udziału w zabawie! W konkursie mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby dorosłe (powyżej 18 r.ż.) - zarówno ci, którym na co dzień potyczki z ortografią nie są obce, jak i ci, którzy pragną po prostu się sprawdzić.
       Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa do 31 maja - osobiście (w Filii nr 4 przy ul. Ogólnej 59/1) lub telefonicznie (pod nr tel. 55 625 60 90), bądź poprzez przesłanie wypełnionego formularza na adres: filia.ogolna@bibliotekaelblaska.pl. Treść formularza i regulamin konkursu dostępne są na stronie.
       Uwaga - wszyscy uczestnicy konkursu, którzy posiadają aktywną kartę biblioteczną, wezmą udział w losowaniu nagrody-niespodzianki. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Biblioteki Elbląskiej oraz na jej profilu facebookowym. Zapraszamy do udziału w zabawie i spróbowania swych sił!
       Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. telefonu: (55) 625 60 90.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama