UWAGA!

Dyskusyjny Klub Mangi online

 Elbląg, Dyskusyjny Klub Mangi online
(fot. nadesłana)

Biblioteka Młodego Czytelnika Bulaj przy ul. Zamkowej zaprasza młodzież od 12. roku życia na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Mangi, które odbędzie się w piątek, 3 kwietnia, o godz. 15. Ze względu na ogłoszony stan epidemii spotkanie tym razem odbędzie się online za pośrednictwem platformy Zoom. Zapraszamy!  

Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży, która jest zainteresowana tematem mangi oraz kultury japońskiej. Podczas dyskusji online będziemy rozmawiać o mandze „Wilcze dzieci”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! – moderatorka zajęć Agata Tupaj.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom, do której będzie trzeba wejść za pośrednictwem linka i wpisać numer ID (link oraz ID podamy w dzień spotkania). Wymagane jest wcześniejsze pobranie aplikacji.
      
       Opis mangi:
       Człowiek powinien być wolną, dziką istotą obdarzoną inteligencją i uczuciami. Studentka Hana spotyka chłopaka, który okazuje się potomkiem japońskiego wilka. Historia wydaje się jak z bajki: para zakochuje się w sobie i wkrótce przychodzą na świat dzieci – Yuki i Ame. Jednak los bywa przewrotny...
      
       Spotkania są realizowane we współpracy z Dyskusyjnym Klubem Książki.

 

 

Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama