UWAGA!

"Dziarskie" granie w Elblągu - posłuchaj!

 Elbląg, Vołosi zagrają 21 listopada
Vołosi zagrają 21 listopada (fot. mat. prasowe)

"Dziarskie reggae" grupy November project i folkowo - klasyczne brzmienia zespołu Vołosi - tak od strony muzycznej będą wyglądać Międzynarodowe Spotkania Artystyczne.

Festiwal rusza w przyszłą środę, 20 listopada. Koncert November Project odbędzie się pierwszego dnia imprezy, zaś Vołosi wystąpią następnego wieczoru w Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Z organizatorką Spotkań Teresą Miłoszewską rozmawiała Agnieszka Jarzębska z portalu eŚwiatowid.pl.
       Wstęp na pierwszy z koncertów jest bezpłatny, bilet na drugi kosztuje 25 zł. Udział w pozostałych wydarzeniach jest wolny. W programie Międzynarodowych Spotkań Artystycznych są warsztaty prowadzone przez instruktorów z Polski i zagranicy, dwa wernisaże: wystawy Impresje (prace powstały na plenerze artystycznym w Janowie pod Elblągiem) i zdjęć (to pokłosie konkursu przygotowanego przez zachodniopomorski oddział Polskiego Związku Głuchych), a także spektakle z udziałem osób niepełnosprawnych.
       - Przedstawienia, które zapraszamy do Elbląga, są interesujące i prezentują wysoki, często prawdziwie profesjonalny poziom - dodaje Teresa Miłoszewska.
       Wśród uczestników będą nie tylko Polacy, ale też Litwini, Szwedzi i Rosjanie. Elblążanie wystąpią pierwszego i drugiego dnia Spotkań. W środę, o godz. 18, zagra orkiestra Niepokonani z elbląskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, a w czwartek na Scenie Na Piętrze grupa teatralna Walizka przedstawi spektakl Sen Aleksandry.
      
       Organizatorzy: Centrum Spotkań Europejskich Światowid i Stowarzyszenie Kulturalne Viva art.
      
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama