UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzieci bez granic

Elbląg, Dzieci bez granic

Jutro (23 marca) o godz. 12 w Centrum Sportowo-Biznesowym przy ul. Grunwaldzkiej 135 rozpocznie się wernisaż wystawy prezentującej wyniki konkursu „Dzieci bez granic”.

Konkurs jest elementem dużego, międzynarodowego projektu prowadzonego przez Fundację Charytatywną „Następny Krok” z Kaliningradu. Jego ideą jest szerzenie narodowego i międzynarodowego bezpieczeństwa, powszechnego pokoju, osiąganie celów humanitarnych, socjalnych, ekologicznych.
       Konkurs z udziałem dzieci z Litwy, Wielkiej Brytanii i Rosji zaowocował wystawą 1500 prac. Wystawa ta, wędrując przez tereny Polski, Niemiec i Czech, jest uzupełniana kolejnymi pracami. Ekspozycja prezentowana w Elblągu ma być wzbogacona o prace elbląskich dzieci i młodzieży.
       Prace z Elbląga powstały w wyniku konkursu ogłoszonego przez Młodzieżowy Dom Kultury w elbląskich szkołach podstawowych i gimnazjalnych. Wpłynęło 240 dzieł, najwięcej ze Szkoły Podstawowej nr 12. Spośród nadesłanych prac jury przyznało 31 równorzędnych nagród, które ufundowało Biuro Promocji Urzędu Miejskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury.
       Ekspozycję będzie można oglądać w godz. 9-16 do czwartku 25 marca włącznie.
      
      
Marta Makowska, MDK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama