UWAGA!

Dziennikarsko i literacko.... Warsztaty w "Światowidzie"!

2015-07-20
Aktualizowany 2015-07-24 16:00
 
Dziennikarsko i literacko.... Warsztaty w "Światowidzie"!

Jesteś uczniem, a w przyszłości chcesz zostać dziennikarzem? A może po prostu odczuwasz potrzebę pisania? Już dziś możesz wziąć udział w warsztatach dziennikarsko-literackich i poznać tajniki dziennikarstwa, a także skonfrontować swoje umiejętności pisarskie. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca!

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na czterodniowe warsztaty prowadzone przez elbląskiego dziennikarza radiowego oraz uczestniczkę spotkań Alternatywnego Elbląskiego Klubu Literackiego.
       - Warsztaty są adresowane do osób, które interesuje praca w mediach, lubią pisać i chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami. Szczególnie gorąco zapraszamy tych, co piszą – choćby do szuflady – i chcieliby upublicznić swoje utwory – zachęca Marta Derlukiewicz, organizatorka warsztatów.
       Zajęcia są bezpłatne i trwać będą od 27 do 30 lipca 2015 r. w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach proszone są o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 55 611 20 55.
       Udział w warsztatach jest bezpłatny.

       Projekt „Spacer w przeszłość – część druga” dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu "Patriotyzm Jutra 2015”

      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...