UWAGA!

Edyta Geppert w Elblągu

Elbląg, Edyta Geppert w Elblągu
fot. nadesłana

Rotary Club Elbląg Centrum zaprasza na koncert charytatywny Edyty Geppert, który odbędzie się 6 listopada, o godz. 19 w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu. Dochód z koncertu będzie przeznaczony na akcję „Zdrowe ząbki” realizowaną w przedszkolach na terenie Elbląga oraz stypendia dla uzdolnionych uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych.

Edyta Geppert tworzy swój własny, nieporównywalny z innymi wykonawcami, teatr piosenki. Wychodzi na scenę tonącą w mroku. Nawet nie widać zarysu jej sylwetki. Dopiero, kiedy odezwą się pierwsze takty muzyki, snop światła rozświetli dyskretnie jej postać. Nieodmiennie w blond fryzurze, zawsze w czerni, bez gadżetów. Znana z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy m.in. Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego i Andrzeja Poniedzielskiego, a wśród kompozytorów m.in.: Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego.
       Recital Edyty Geppert to znakomita okazja do spotkania z jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania kontrastowych nastrojów - piosenki liryczne są zderzane z dramatycznymi, a dramatyczne - z zabawnymi, tzw. kabaretowymi reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku, Mariana Hemara. Ten recital to niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich dostarczają publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści. Warto być na tym koncercie.
      
       Dochód z koncertu będzie przeznaczony na akcję „Zdrowe ząbki” realizowaną w przedszkolach na terenie Elbląga oraz stypendia dla uzdolnionych uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych.
       Zaproszenia w cenie 80 zł są do nabycia: w Szkole Tańca Broadway przy ul. Willowej 1, Salonie Urody Marzeny Gross przy ul. Nitschmana 20/22 (I piętro), Salonie KONI ul. Grobla św. Jerzego 13 i w salonie AWANGARDA przy ul. Legionów 2.
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama