UWAGA!

Edyta Geppert z charytatywnym koncertem

 Elbląg, Edyta Geppert z charytatywnym koncertem
fot. nadesłana

Wychodzi na scenę tonącą w mroku. Nawet nie widać zarysu jej sylwetki. Dopiero, kiedy odezwą się pierwsze takty muzyki, snop światła rozświetli dyskretnie jej postać. Nieodmiennie w blond fryzurze, zawsze w czerni, bez gadżetów. Znana z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Kto? Edyta Geppert! Już 6 listopada o godz. 19 wystąpi w elbląskim teatrze.

- To nie będzie koncert w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Każdy występ Edyty Geppert przypomina niezwykłe przedstawienie teatralne okraszone piękną muzyką – mówi Dorota Wcisła, prezydent Rotary Elbląg Centrum. – Dochód z koncertu przeznaczymy na akcję „Zdrowe ząbki" realizowaną w przedszkolach na terenie Elbląga oraz stypendia dla uzdolnionych uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych.
       Jak podkreślają rotarianki, duża część zaplanowanych akcji i wydarzeń będzie ukierunkowana na pomoc dla dzieci. Będą to między innymi wydarzenia kulturalne, podczas których będą zbierane datki dla młodych uzdolnionych uczniów, dzieci niepełnosprawnych czy młodych sportowców.
       Recital Edyty Geppert to znakomita okazja do spotkania z jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania kontrastowych nastrojów - piosenki liryczne są zderzane z dramatycznymi, a dramatyczne - z zabawnymi, tzw. kabaretowymi reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku, Mariana Hemara. Ten recital to niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich dostarczają publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.
      
       Pierwsza akcja organizowana przez Rotary Elbląg Centrum już przyciągnęła miłośników Edyty Geppert. Zaproszenia w cenie 80 zł/os są jeszcze do nabycia: w Szkole Tańca Broadway przy ul. Willowej 1, Salonie Urody Marzeny Gross przy ul. Nitschmanna 20/22 (I piętro), Salonie Koni ul. Grobla św. Jerzego 13 i w salonie Awangarda przy ul. Legionów 2.
      
Rotary Elbląg Centrum

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama