UWAGA!

Elbląg gospodarzem Konkursu Sztuki Baletowej

 Elbląg, Elbląg gospodarzem Konkursu Sztuki Baletowej

Stowarzyszenie Broadway przy współpracy z Teatrem im. Aleksandra Sewruka w Elblągu zaprasza na niezwykłe wydarzenie - pierwszy w Polsce Konkurs Sztuki Baletowej, który odbędzie się w dniach 23 – 24 listopada.- Jest to pierwszy Konkurs w Polsce, w którym udział wezmą soliści i zespoły tańca klasycznego oraz tańca współczesnego. Cieszymy się, że to właśnie w Elblągu udało się ruszyć z taką inicjatywą. Mam nadzieję, ze Konkurs Sztuki Baletowej będzie się odbywał w naszym mieście co roku – mówi Ewa Kalka, wiceprezes Stowarzyszenia BROADWAY.

W sobotę, 23 listopada na deskach Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbędą się eliminacje i finały solistów w kategoriach taniec klasyczny i taniec współczesny. Eliminacje rozpoczną się o godz. 13, natomiast na Galę Finałową solistów zapraszamy na godz. 18.30.
       W niedzielę, 24 listopada odbędą się eliminacje i finały zespołów. Rundy eliminacyjne i finałowe rozpoczną się o godzi 12. W tym dniu o godz. 17.30 zapraszamy na Galę Konkursu Sztuki Baletowej. Podczas Gali zaprezentują się soliści i zespoły, które dostaną się do ścisłego Finału Konkursu.
      
       Zarówno podczas Gali Finałowej w sobotę, jak i podczas Gali Konkursu Sztuki Baletowej w niedzielę publiczność będzie mogła wziąć udział w losowaniu zaproszeń na spektakl „Jezioro Łabędzie” Rosyjskiego Baletu Narodowego, który odbędzie się 13 grudnia w Elblągu.
       Bilety – cegiełki na Konkurs Sztuki Baletowej w cenie 25 zł (sobota) i 40 zł (niedziela), są już do nabycia w siedzibie Szkoły Tańca BROADWAY przy ul. Willowej 1 w Elblągu. Będą także dostępne w dniach Konkursu w kasie Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
      
       Konkurs realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miasta Elbląg oraz Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.
      
       Patroni medialni: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Radio ESKA, Dziennik Elbląski, Telewizja Elbląska, TVP Olsztyn.
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Tak długo jak w Elblągu nie będzie wybudowana duża sala koncertowa i do takich imprez jak balet, opera to ELBLĄG bedzie miastem tylko z nazwy. Już na wsiach zaczynaja budować sale koncertowe a tu czeka się tylko na co???
  • Należałoby uściślić że cena biletu w sob 25 zł a w nd 40 zl żeby nikt nie został wprowadzony w błąd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    gosc 80(2013-11-18)
Reklama