UWAGA!

Elbląg Rocks Europa już dziś

Elbląg, Elbląg Rocks Europa już dziś

Największe rockowe święto elbląskiej sceny muzycznej nadeszło! Dziś o o godz. 16 na dziedzińcu Galerii EL w Elblągu rozpocznie się świętowanie w ramach Festiwalu Elbląg Rocks Europa. Zaciętą walkę o laur zwycięstwa w Bitwie Kapel stoczy siedem zespołów z całej Polski. Po tej potyczce na scenie usłyszymy YHY i Turbo.

W VI edycji Elbląg Rocks Europa do kategorii Bitwa Kapel zakwalifikowały się zespoły Dead Easy (Malbork), Enclose (Lublin), Rooster (Łuków), E.S.K.I.M.O Brothers (Elbląg), Terra Bite (Ruda Śląska), Silver Tape (Elbląg) oraz MorHanA (Warszawa).
       Tuż po nich tłumem zawładnie laureat nagrody publiczności zespół YHY. Jednocześnie jedna z najbardziej znanych elbląskich kapel. Dodatkowo atmosferę podgrzeje Fireshow w wykonaniu Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego i braniewskiej grupy Drakar. Atmosferę festiwalu do czerwoności rozpali legenda polskiego hard rocka - zespół Turbo!
       Festiwal Elbląg Rocks Europa odbywa się na dziedzińcu Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu, ul. Kuśnierska 6. Bilety w cenie 15 zł można kupić przed wejściem na teren festiwalu. Wszelkie informacje o Festiwalu znajdziecie na www.ere.elblageuropa.pl.
      
      
      
      
Biuro Prasowe ERE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama