UWAGA!

Elbląskie Noce już za miesiąc

Elbląskie Noce już za miesiąc

To będzie weekend pełen gwiazd. Tych, które dopiero zabłysną i tych, których sława chyba nigdy nie przeminie. Już dzisiaj Centrum Spotkań Europejskich zaprasza na Elbląskie Noce. Festiwal Piosenki Wartościowej.

Trzy dni, a każdy z nich inny. Wszystko po to, by w repertuarze Festiwalu każdy znalazł coś dla siebie.
       - Zaczynamy 22 sierpnia, oczywiście na dziedzińcu Galerii EL, Festiwalem Piosenki Wartościowej – mówi Aleksandra Bednarczuk, kierownik artystyczny Elbląskich Nocy. – Laureaci ogólnopolskich festiwali piosenki artystycznej powalczą tego dnia o Księżycową Statuetkę.
       Dla stawiających pierwsze kroki na scenie muzycznej artystów udział w Elbląskich Nocach jest okazją do konfrontacji swoich osiągnięć z innymi wykonawcami. Twórcza rywalizacja jest również możliwością nawiązania kontaktów artystycznych i podjęciem wspólnych działań w przyszłości.
       Pierwszy dzień Elbląskich Nocy zakończy się koncertem piosenek Andrzeja Zauchy w wykonaniu Krystyny Prońko, Małgorzaty Ostrowskiej, Janusza Szroma oraz laureatów Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy.
       Po koncertach przyjdzie czas na solidną dawkę dobrego humoru. 23 sierpnia o dobry nastrój publiczności zadbają kabarety: Nowaki, Słuchajcie, 7minutPo oraz Kabaret Skeczów Męczących. Wieczór ten wyreżyserował Krzysztof Jaślar. Tego dnia na Festiwalu pojawi się elbląski akcent - z kabaretami wystąpi Chór Cantata.
       - Dzień później zapraszamy na spektakl muzyczny „Kochaj albo rzuć”, który jest podróżą sentymentalną z piosenką, śpiewem i tańcem. Gwarantujemy dobrą zabawę z uśmiechem i łezką w oku – dodaje Aleksandra Bednarczuk.
      
       Już dostępne są bilety na każdy dzień Elbląskich Nocy. Na dzień pierwszy, czyli Festiwal Piosenki Wartościowej oraz koncert piosenek Andrzeja Zauchy, ceny biletów rozpoczynają się od 30 zł. Na Kabareton – od 50 zł, a na spektakl muzyczny - od 35 zł. Wszystkie miejsca znajdują się pod zadaszeniem. Bilety na Elbląskie Noce można zarezerwować i zakupić w kasie Światowida (tel. 55 611 20 68/76 lub on-line).
      
Patronat honorowy nad Elbląskimi Nocami. Festiwalem Piosenki Wartościowej objęli Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Jacek Protas oraz Prezydent Elbląga Jerzy Wilk.
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)