UWAGA!

Elbląskie Noce: Ostatnie dni promocji

 
Elbląg, Noc z Geniuszem 2010
Noc z Geniuszem 2010

Jeszcze tylko do końca lipca trwa przedsprzedaż biletów na XV Elbląskie Noce. Festiwal Piosenki Wartościowej.

Elbląskie Noce często określane są mianem Festiwalu Festiwali oraz Festiwalu Gwiazd. I nie przypadkowo, gdyż to właśnie podczas Nocy, w jednym miejscu, usłyszeć można Najlepszych z Najlepszych - laureatów najlepszych ogólnopolskich festiwali piosenki wartościowej.
       W tym roku na Dziedzińcu Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu zaprezentują się laureaci Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, XVIII Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję "Łaźnia 2010", XV Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie?, XV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku i 46. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Ogólnopolskiego Festiwalu Interpretacji Piosenki Aktorskiej w Bydgoszczy oraz XXXVIII Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy Poezję".
       To nie wszystko - będzie też koncert Hanny Banaszak, operetkę „Zemsta Nietoperza" zaprezentuje Teatr Muzyczny z Poznania. Nie zabraknie również spotkania z kabaretem.
       Elbląskie Noce. Festiwal Piosenki Wartościowej - ostatni weekend sierpnia (26-28.08.2011).
      
       Pierwszego dnia (26.sierpnia) Teatr Muzyczny z Poznania przedstawi operetkę „Zemsta Nietoperza".
       Cena promocyjna: 55 zł
       Cena po okresie promocji: 65 zł
      
       Kolejnego dnia (27 sierpnia) wystąpią Najlepsi z Najlepszych - laureaci najlepszych ogólnopolskich festiwali piosenki wartościowej. Ten wieczór zakończy koncert Hanny Banaszak.
       Cena promocyjna: 25 zł
       Cena po okresie promocji: 35 zł
      
       Festiwal zakończy Zamkowa Noc z Kabaretem, w reżyserii Krzysztofa Jaślara (28 sierpnia). Bohaterem tegorocznego kabaretonu będzie Piotr Bałtroczyk, który wspólnie z zaproszonymi gośćmi obchodzić będzie swoje 50-te urodziny. Gośćmi Jubilata będą: Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak, Grupa MoCarta, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Nowaki, zespół muzyczny „The Jobers", grupa wokalna „Szalone" z Elbląga.
       Cena promocyjna: 65 zł
       Cena po okresie promocji: 75 zł
      
       Szczegóły na stronie: http://www.swiatowid.elblag.pl/noce/
       Rezerwacja pod nr tel. 55 611 2068/76
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Przez ostatnie lata chodziłam na Elbląskie Noce. Zawsze chciałam w nich uczestniczyć, byłam w siódmym niebie móc obejrzeć tylu znakomitych wykonawców na raz. Z roku na rok coraz mniej mi się podobają te nasze Elbląskie Noce. Jakoś (ledwo!) przeżyłam Siggy Davis Ensemble (dwa lata temu) i zespół Karuzela Group (rok temu)!! Nie wiem czy to kwiestia osoby która je organizuje czy pieniędzy przeznaczanych na ich cel? A poza tym to czy średnio co rok musi występować Piotr Bałtroczyk, Olga Bończyk, Katarzyna Zielińska, Grupa MoCarta? Jest tylu wspaniałych wykonawców!! W tym roku się tam wcale nie wybieram!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  była fanka Nocy(2011-07-28)
 • Wie ktoś czy będzie w tym roku Deprecjacja Depresji?
 • Też razem z moimi Przyjaciółmi nie idziemy w tym roku na Noce. Drogie bilety, a poziom coraz nizszy.
 • jazzowi wykonawcy są najtańsi, maja najniższe gaże, ale jakoś elblascy organizatorzy ich do Podzamcza nie zapraszają. lubią tych co już słyszeli rok, dwa, trzy lata temu. .
 • Również się nie wybieramy. .. .i chyba sprzedaż coś słaba w tym roku jak jeszcze promocyjne nie poszły bilety?? Kabarety mają wszystkie stare repertuary, może za się wybierzemy za rok jak będą biletowane miejsca!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Grupa 100(2011-07-29)
 • Właśnie, coś cicho na temat Deprecjacji!!
 • Program bez pomysłu, tu trudno cokolwiek zrozumiec o co chodzi organizatorom, teraz jeszcze Muszla tylko po co?Główny program i znowu to samo, Jak można tak zepsuć imprezę, która była super.
 • A te operetki w ramach Nocy, to naprawdę Zemsta na publiczności!!
Reklama