UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Elbląskie Noce z gwiazdami

 
Elbląg, Elbląskie Noce z gwiazdami

Agata Różankowska, Justyna Grzywaczyk, Magda Kucharska, Maksymilian Zdybicki, Paweł Marchel i Łukasz Reks – to właśnie najlepsi z najlepszych, którzy zaśpiewają podczas XIX Elbląskich Nocy. Festiwalu Piosenki Wartościowej. W kasie „Światowida” można już odbierać bezpłatne wejściówki na koncert laureatów ogólnopolskich festiwali.

Niektórzy są studentami, inni uczą się w liceum, a jeszcze inni zajmują się public relations. Sześć różnych osobowości połączyła wspólna pasja do muzyki i… nieprzeciętny wokal.
       - Laureaci ogólnopolskich festiwali, w koncercie „Najlepsi z najlepszych”, wystąpią 21 sierpnia o godz. 19.00 w Pasłęku, na scenie przy zamku, oraz dzień później o godz. 16.00 w dużej saki Kina „Światowid” w Elblągu – mówi Aleksandra Bednarczuk, kierownik artystyczny Festiwalu.
       Na oba koncerty wstęp jest wolny.
       - Na koncert w Elblągu można odbierać bezpłatne wejściówki w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Aby wysłuchać koncertu w Pasłęku wystarczy przyjść na plac św. Wojciecha i zająć sobie miejsce – dodaje Aleksandra Bednarczuk.
       Koncert „Najlepsi z najlepszych” będzie popisową mieszanką piosenki artystycznej, bowiem każdy z uczestników ma na swoim koncie znaczące sukcesy na ogólnopolskich festiwalach. Kierownikiem muzycznym koncertu jest Bartek Krzywda, kompozytor, aranżer, pianista i producent muzyczny, a reżyserować go będzie od lat związana ze sceną i festiwalami organizowanymi przez „Światowid” - Monika Kowalczyk-Kogut.
       Elbląskie Noce to także spotkania z artystami. Już 22 sierpnia, o godz. 18.00, można wybrać się na spektakl „Przekręt (nie) doskonały” w którym wystąpią: Rafał Cieszyński, Joanna Moro, Dorota Nowakowska, Maria Dejmek, Bogdan Kalus oraz Jacek Kopczyński. Natomiast ostatni dzień Festiwalu, 23 sierpnia, wypełniony będzie muzyką. Na początku piosenki Agnieszki Osieckiej - w nowych, ciekawych aranżacjach - wykona Tomasz Steńczyk, tuż po nim na scenie zagości znakomita wokalistka – Ania Dąbrowska.
       Ostatnie bilety na spektakl „Przekręt (nie) doskonały” - w cenie od 50 zł - oraz na koncert Ani Dąbrowskiej – w cenie 45 zł – dostępne są w kasie CSE „Światowid” w Elblągu.
      
      
Patronat honorowy nad Festiwalem objęli: Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama