UWAGA!

Elbląskie Święto Chleba tuż, tuż

 
Elbląg, Elbląskie Święto Chleba tuż, tuż
(fot. UM Elbląg)

Urząd Miejski w Elblągu zaprasza wystawców i kupców do prezentacji dorobku artystycznego i tradycji ludowej podczas jarmarku odbywającego się w ramach Elbląskiego Święta Chleba 2011 w pierwszy weekend września.

Zapraszamy twórców ludowych i rękodzieła artystycznego oraz kupców posiadający w swojej ofercie wyroby związane z kulturą ludową i rękodziełem. Preferowane dziedziny to: tradycyjna kuchnia regionalna, piekarnictwo i cukiernictwo, rękodzielnictwo, rzeźba, garncarstwo, malarstwo oraz inne pokrewne dziedziny związane z kulturą ludową i tradycją. Zgłoszenia należy przesłać lub składać w siedzibie organizatora do 26 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy i regulamin jarmarku dostępny na stronie Urzędu Miejskiego.
       Tegoroczne Elbląskie Święto Chleba odbywające się w dniach 3-4 września 2011 roku jest już szóstą edycją tego wydarzenia. Święto przyciąga lokalnych i regionalnych twórców ludowych, dzięki którym impreza nabiera niezwykłego jarmarcznego charakteru. Imprezie towarzyszą liczne degustacje pieczywa i dorobku lokalnych piekarzy.
       Jarmark w ramach Elbląskiego Święta Chleba 2011 odbędzie się w dniach 3-4 września 2011. Na zakończenie każdego dnia Jarmarku odbędą się koncerty gwiazd. W sobotę zagra Zakopower, a w niedzielę - Carrantuohill z Robertem Kasprzyckim.
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • to jest doskonały pomysł. rewelacyjny, genialny, cudowny. .. .popieram pełną gębą. ALE BŁAGAM, na litość! przenieście to na lipiec/sierpnień. ściągnijcie ludzi z Mierzei, ściągnijcie ludzi z Malborka, ściągnijcie ludzi skąd się tylko da. nawet z Gdańska. ale nich to będzie lipiec/sierpień
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pliiiiiiiiiiiizzzzzz(2011-07-21)
 • Wielkie brawa, super inicjatywa, tylko jest ich za mało! Biorę udział zawsze, tak mało dzieje się tego typu imprez w Elblągu, prosimy o więcej!Jest dużo chętnych wystawców, biorą udział i wiem że wystawialiby się częściej, nawet systematycznie, Władze Elbląskie, pomyślcie o tym!
 • W m-cu lipcu powinno być organizowane Święto Piwa. Brawo UM za organizowanie Elbląskiego Święta Chleba na St. Rynku, ale znów termin imprezy wzięty z kapelusza. Obudzicie się w tym ratuszu i podajcie mądry termin tj. 20 i 21.08.2011,{po zakończeniu Jarmarku Dominikańskiego}jeszcze jest czas na sensowną korektę!!!
Reklama