UWAGA!

Elbląskie szanty górą

 
Elbląg, „The Nierobbers” ,
„The Nierobbers” , fot. nadesłana

W dniach 6-7 grudnia odbył się przegląd amatorskich zespołów szantowych w ramach VIII Szanta Claus Festiwal Poznań 2013, na którym elbląski zespół szantowy „The Nierobbers” wyśpiewał główną nagrodę.

Impreza odbywa się cyklicznie od 2006 roku. Organizatorem jest Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski. Elbląg reprezentowała formacja „The Nierobbers” w składzie: Tomasz Szuszkiewicz, Marek Kańduła, Dariusz Myśliński, Jacek Wiliński, która wyśpiewała w festiwalowej rywalizacji 1. lokatę.
       „The Nierobbers” to „młody”, obiecujący zespół rodem z Elbląga, muzykujący „tu” oraz „tam” nie bez satysfakcji. Grupa zrodzona „drogami natury” podczas wspólnych męskich rejsów kilku kolegów. Poruszamy się w klimacie pieśni kubryku, ale również poezji śpiewanej, jak i własnej skromnej twórczości. Dobre przyjęcie słuchaczy podczas muzycznych spotkań spowodowało decyzję o pokazaniu się szerszej publiczności.
       Zdobycie pierwszej nagrody jest równoznaczne z przyznaniem nominacji do udziału w Przeglądzie Konkursowym Shanties 2014 w Krakowie.
      
      
„The Nierobbers”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama