UWAGA!

Elektroniczny halloween z Kamp!

 
Elbląg, Elektroniczny halloween z Kamp!
(fot. Anna Dembińska)

Rozpoczęli koncert z ponad 20-minutowym opóźnieniem, grali niewiele ponad godzinę, nie zagrali bisów, a i tak publiczność ich pokochała. Kamp!, lider polskiej muzyki elektronicznej, po raz pierwszy wystąpił w Elblągu. Podbił Mjazzgę i obiecał, że jeszcze tu wróci. Zobacz zdjęcia.

Na kilka dni przed piątkowym koncertem w Mjazzdze skończyły się bilety. Grupa Kamp! przyciągnęła tłumy, nie zabrakło przebierańcow, dla których była to doskonała okazja na połączenie miłości do tego gatunku muzyki z zamiłowaniem do amerykańskiej tradycji halloween. A moja znajoma musiała przed wizytą w Mjazzdze stoczyć ciężki bój ze swoim tatą, by wybić mu z głowy wspólną zabawę przy dźwiękach „Distance Of The Modern Hearts”. Choć trzeba przyznać, że starszych fanów muzyki elektronicznej w klubie nie brakowało.
       Łodzianie doskonale wiedzą, jak wykrzesać energię ze swoich fanów. Często podczas koncertu nogi same wybijały rytm, wprowadzając całe ciało w trans. Sam tego doświadczyłem, mimo że nie jestem fanem elektronicznej muzyki.
       Sami muzycy przyznali, że w Elblągu zostali przyjęci lepiej niż wcześniej w Olsztynie. Nic więc dziwnego, że po koncercie do wspólnych fotek i autografów ustawiła się kolejka chętnych. A podczas energetycznego grania trzeba było czasami „walczyć” o dobre miejsce w pobliżu sceny. W końcu Kamp! po szwedzku znaczy właśnie „walka”.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama