UWAGA!

EOK oklaskiwana w Olsztynie

Elbląg, EOK oklaskiwana w Olsztynie
fot. nadesłana

15 lutego w sali koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie wystąpiła Elbląska Orkiestra Kameralna pod batutą Marka Mosia. Orkiestrze towarzyszyło Motion Trio - trio akordeonowe w składzie: Janusz Wojtarowicz, Paweł Baranek i Marcin Gałażyn.

Muzycy wykonali ten sam program co dzień wcześniej – 14 lutego na Koncercie Walentynkowym w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
       Sala wypełniona była po brzegi, a koncert zakończył się licznymi bisami i owacją na stojąco – mówi Szymon Morus, skrzypek Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. - Był to jak do tej pory nasz najlepszy koncert w Olsztynie. Już po pierwszym utworze publiczność z pierwszego rzędu oklaskiwała nas na stojąco, a z upływem czasu domagała się więcej. Było widać i słychać, że olsztyńscy melomani doskonale się bawią. Między muzykami a publicznością wytworzyła się „chemia”, która sprawiła, że obie strony reagowały niezwykle entuzjastycznie. Lider Motion Trio – Janusz Wojtarowicz, jak zawsze tryskał humorem i pozytywną energią, co porwało również kameralistów. Cały koncert okazał się niezwykłym widowiskiem – dodaje muzyk.
       Olsztyńscy melomani przyjęli naszą orkiestrę bardzo życzliwie. To z pewnością nie ostatni koncert elbląskich kameralistów w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.
      
       Więcej o koncertach Elbląskiej Orkiestry Kameralnej na stronie internetowej:www.eok.elblag.eu
      
       Sponsor Strategiczny, Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
       Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
       Sponsorzy Wspierający: Meble Wójcik, Grupa Żywiec Browar w Elblągu, Giełda Elbląska S.A.
      

      
Patronem medialnym Elbląskiej Orkiestry Kameralnej jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Kinga Zaleska, EOK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • A ja Wam gorąco gratuluje, niech Olsztyn wie jaką orkiestrę mamy w Elblągu, potrzeba nam jak najwięcej sukcesów w tym mało przyjaznym miejscu dla naszego miasta. Koncert w Elblągu też był wyśmienity.
  • A KIEDY budowa budynku Elbląskiej Filharmonii w Elblągu. Mamy super Orkiestrę Elbląską i miłośników muzyki. TYLKO polityków mamy do niczego bo mają w d***e głos proszących o budowę obiektu. Skończyć te granie byle gdzie. Jest rok 2013 budujcie filharmonię a nie to przestańcie politycy prokazywać się na koncertach.
Reklama