UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Fascynacje Ewy Boguckiej-Pudlis

 
Elbląg, Fascynacje Ewy Boguckiej-Pudlis

Galeria Art Miś zaprasza na wernisaż wystawy Ewy Boguckiej Pudlis pt ”Fascynacje”, który odbędzie się 20 marca o godz.17 przy ul.Fabrycznej 22.

Ewa Bogucka Pudlis urodziła się w Pułtusku w 1960 r. Ukończyła Liceum Plastyczne w Gdyni Orłowie. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i stypendystką Ministra Kultury i Sztuki. Dyplom z malarstwa uzyskała w pracowni Kazimierza Śramkiewicza w marcu 1986 r. Od 1976 jest związana z Elblągiem to w tym roku rodzina przeprowadziła się z Mazur na Żuławy. Po studiach współpracowała z Galerią El i Zakładami Przemysłu Odzieżowego Truso. Od 2015 przebywa i tworzy w Elblągu.
       Po studiach uprawia głównie malarstwo olejne i ilustracje, które prezentowała na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Współpracując z wydawnictwami gdańskimi i warszawskimi stworzyła ilustracje do różnych gatunków literackich , od bajek ,lektur szkolnych i literatury młodzieżowej po romans i klasykę. Jest autorką ilustracji do wielu bardzo popularnych tytułów takich jak: Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Złota Rybka, W Pustyni i w Puszczy, Biały Kieł, Lassie Wróć, Trzej Muszkieterowie, Faraon, Łagodna, O psie, który jeździł koleją. Prace artystki znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce i na świecie, m.in. w Czechach, Niemczech,Szwecji, Holandii, Austrii, Turcji, Ghanie i na Białorusi. Od 2008 roku uczestniczy w międzynarodowych plenerach malarskich w kraju i zagranicą. Prowadzi warsztaty plastyczne z dziećmi.
      
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama