UWAGA!

Festiwal Elbląg Rocks Europa czeka na wolontariuszy

 Elbląg, Festiwal Elbląg Rocks Europa czeka na wolontariuszy
fot. AD / MS (arch. portEl.pl)

Festiwal Elbląg Rocks Europa nadciąga! Tym razem wydarzenie odbędzie się na przełomie maja i czerwca. Oczywiście, czym byłby festiwal bez wolontariuszy, czyli osób pragnących podjąć wyzwanie, by stanąć po drugiej stronie sceny.

Będzie to już 9. edycja festiwalu, na którym na własne uszy przekonamy się jak działa moc prawdziwego rocka!
       Elbląg Rocks Europa to przegląd muzyczny, którego celem jest promocja młodych artystów, stawiających pierwsze kroki na drodze swojej przyszłej kariery. Wydarzenie to zostało zorganizowane po raz pierwszy w 2008 roku przez Stowarzyszenie Elbląg Europa. Z czasem przedsięwzięcie ewoluowało. „Niepozorny” przegląd stał się prawdziwym rockowym festiwalem, na który z roku na rok zgłaszało się coraz więcej muzyków. Przez lata przybywało również słuchaczy, zainteresowanych konkursem młodych kapel.
       Co najważniejsze jednak, od początku swojego istnienia elbląski festiwal był przedsięwzięciem organizowanym przez młodych dla młodych. Podczas tego wydarzenia bowiem pod sceną spotykają się wszyscy ci, którzy są prawdziwymi entuzjastami muzyki rockowej i potrafią czerpać radość z wsłuchiwania się w dźwięki ostrych, ognistych riffów.
       Co jest niezbędne, aby 9. Edycja festiwalu Elbląg Rocks Europa okazała się wspaniałym przedsięwzięciem? Odpowiedź jest prosta – wasza pomoc!
       Szukamy wolontariuszy, którzy nie boją się nowych wyzwań oraz wzięcia odpowiedzialności za organizację tak wymagającego wydarzenia. Co oferujemy? W trakcie przygotowań do Elbląg Rocks Europa wolontariusze będą mieli okazję zdobyć wiedzę na temat tego, jak wygląda organizacja imprez kulturalnych. Ochotnicy zajmować się będą bowiem pracą z zakresu mediów społecznościowych, pozyskiwania partnerów oraz poznają aspekty prawne, związane z przygotowaniem wydarzenia muzycznego. Nie zapominajmy też o dobrej zabawie i… doświadczeniu, które znacznie wzbogaci CV.
       Organizatorzy ERE dzielą się na trzy grupy: produkcji, współpracy, oraz promocji. Każdy z chętnych będzie mógł zdecydować, w której z nich będzie czuł się najlepiej. A oto, jak przedstawiają się członkowie każdego z działów:
       1.Dział Promocji:
       Jesteśmy grupą zajmującą się promocją festiwalu. Do naszych zadań należy przede wszystkim kontakt z prasą, pozyskanie patronów medialnych, opracowanie plakatu itp. Dążymy do tego,aby o ERE można było usłyszeć w każdym radiu i przeczytać w każdej gazecie! Chcemy aby nasz festiwal był znany w całej Polsce... i nie tylko :)
       2.Dział Współpracy:
       Jesteśmy grupą młodych ludzi zajmujących się szeroko pojętą współpracą. Zajmujemy się min. kontaktem ze sponsorami, współpracą z zespołami konkursowymi czy gwiazdą wieczoru.
       3.Dział Produkcji:
       Jesteśmy ekipą odpowiedzialną przede wszystkim za sprawy techniczne, logistyczne i nie tylko. Naszym zadaniem jest to, aby wszystko działało sprawnie i odpowiednio w trakcie festiwalu.
       Pora na najważniejsze pytanie – Jakich ludzi szukamy?
       Przede wszystkim odpowiedzialnych, lubiących pracę zespołową oraz pragnących owocnie spożytkować swój wolny czas. Jeśli więc interesujesz się organizacją dużych muzycznych przedsięwzięć, lubisz cięższe brzmienia i nie boisz się wyzwań to… zapraszamy!
       Chętnych prosimy o wysłanie e-maila na adres ere@elblageuropa.pl zawierający
       -imię i nazwisko
       -nazwę działu, do którego pragniecie dołączyć
       -wyjaśnienie w kilku zdaniach, dlaczego jesteście zainteresowani tym działem
       -numer telefonu.
       Rekrutacja trwa do 10 kwietnia. Pierwsze spotkanie przewidujemy w połowie kwietnia. Zapraszamy!
      
ekipa medialna ERE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama