UWAGA!

Festiwal Elbląg Rocks Europa nadciaga!

Elbląg, Festiwal Elbląg Rocks Europa nadciaga!

Festiwal Elbląg Rocks Europa to muzyczne święto pozwalające fanom mocnego grania poznać nowe rozwijające się kapele i jednocześnie zetknąć się z klasyką polskiego rocka. Już 27 czerwca dziedzińcem Galerii EL w Elblągu zawładnie rock, pogo i dobra zabawa. Zwieńczeniem dnia będzie występ zespołu Turbo.

Ideą Festiwalu Elbląg Rocks Europa jest wyłanianie nowych gwiazd muzyki z pogranicza takich gatunków jak rock, metal czy reggae. W tym roku podczas VI edycji ERE w kategorii Bitwa Kapel zmierzą się takie zespoły jak Dead Easy (Malbork), Enclose (Lublin), Rooster (Łuków), E.S.K.I.M.O Brothers (Elbląg), Terra Bite (Ruda Śląska), Silver Tape (Elbląg) i MorHanA (Warszawa).
       Jak co roku po zakończeniu części turniejowej wystąpi zwycięscy poprzedniej edycji. Tym razem będzie to laureat nagrody publiczności zespół YHY. Gwiazdą wieczoru będzie klasyk polskiego rocka zespół Turbo znany z takich przebojów jak „Dorosłe Dzieci” czy „Cały czas uczą nas”.
       W tym roku Elbląg Rocks Europa odbędzie się w czwartek 27 czerwca na dziedzińcu Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu, ul. Kuśnierska 6. Bilety można będzie nabyć w dniu festiwalu w cenie 15 zł.
       Wszelkie informacje o Festiwalu znajdziecie na stronie.
      
      
      
Biuro Prasowe ERE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama