UWAGA!

Filmostan, czyli warmińsko-mazurska zbiórka filmowa

 Elbląg, Filmostan, czyli warmińsko-mazurska zbiórka filmowa

Kino Światowid zaprasza twórców filmów niezależnych do prezentacji prac w ramach wydarzenia „Filmostan, czyli warmińsko – mazurska zbiórka filmowa”. Przegląd odbędzie się 23 sierpnia. Nabór prac potrwa do 12 sierpnia.

„Filmostan, czyli warmińsko – mazurska zbiórka filmowa” to wydarzenie, które skierowane jest do wszystkich twórców niezależnych, realizujących filmy na terenie województwa warmińskiego. Celem przeglądu jest prezentacja dorobku, ale także skupienie się na samym warsztacie. Każdy z zakwalifikowanych obrazów ma szansę na profesjonalną ocenę filmu, dyskusję i rady realizacyjne. Inicjatywa ma także zintegrować środowisko w regionie. "Zależy nam przede wszystkim na tym, żeby filmy były pretekstem do poznania, zebrania twórców, ale także merytorycznej oceny nadsyłanych prac. Wiemy, jak ważne jest doskonalenie warsztatu i przede wszystkim, jak na starcie przydaje się profesjonalne spojrzenie na pierwsze produkcje" - mówi Natalia Piotrowska, kierowniczka Kina Światowid.

Dobra wiadomość dla tych twórców, którzy nie zdążyli wysłać filmów na przegląd „Filmostan”. Do 12 sierpnia Kino Światowid czeka na prace niezależnych artystów z województwa warmińsko-mazurskiego. Zakwalifikowane produkcje pokazane zostaną na dużym ekranie już 23 sierpnia.

Kino Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama