UWAGA!

Finał Elbląg Music Masterclass

 Elbląg, Finał Elbląg Music Masterclass

W lipcu już po raz 3. cały Elbląg wypełnią dźwięki muzyki! W dniach 5 lipca – 12 lipca odbędzie się kolejna edycja Elbląg Music Masterclass - cyklu mistrzowskich kursów i koncertów, podczas których młodzi adepci sztuki muzycznej z Polski i z zagranicy będą mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem wybitnych pedagogów oraz dzielić scenę z Elbląską Orkiestrą Kameralną.

Tegoroczna edycja Elbląg Music Masterclass obejmuje bogaty program warsztatów i lekcji mistrzowskich. Jednak Elbląg Music Masterclass to nie tylko zajęcia dla muzyków, a także prawdziwa gratka dla melomanów z Elbląga i okolic. Będzie to doskonała okazja, aby posłuchać zarówno mistrzów sceny, jak i młodych talentów stawiających pierwsze kroki w swojej karierze.

 

Piątek 12 lipca 2024, 19:00,

Finał Elbląg Music Masterclass

Zapraszamy na uroczysty finał III. edycji mistrzowskich warsztatów Elbląg Music Masterclass, który odbędzie się 12.07.2024 r. o godzinie 19:00 w sali koncertowej Ratusza Staromiejskiego. To wyjątkowe wydarzenie będzie stanowić zakończenie największych kursów muzycznych w północnej Polsce i zgromadzi młodych, utalentowanych artystów z całego kraju.

Podczas finału wspólnie z Elbląską Orkiestrą Kameralną wystąpią laureaci III. Konkursu Młodego Wirtuoza, którzy zaprezentują swoje niezwykłe umiejętności i muzyczną pasję. Będzie to niezapomniana okazja, aby posłuchać mistrzowskich wykonań młodych talentów i odkryć przyszłe gwiazdy sceny muzycznej.

 

Wykonawcy:

Radosław Droń - dyrygent

Laureaci Konkursu "Młodego Wirtuoza"

Elbląska Orkiestra Kameralna

W programie m.in.:*

Muzyka instrumentalna w wykonaniu Elbląskiej Orkiestry Kameralnej oraz Laureatów Konkursu "Młodego Wirtuoza"

Bilety: 20 zł

Szczegóły i rezerwacje: https://www.eok.elblag.eu/wydarzenia/340

Koncert zrealizowany w ramach Elbląg Music Masterclass.

KARNETY:

- 3 za 2 - Kupujesz Karnet na 3 koncerty w dniach 7, 11 i 12 lipca i płacisz tylko za 2 koncerty (koncert 12 lipca GRATIS!)

- 1 + 1 - Kupujesz Karnet na koncerty w dniach 7 i 11 lipca z rabatem 20 zł!

 

- Koncert 5 lipca współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

- Koncerty 7 i 11 lipca współfinansowane ze środków ZAW STOART

- Nagroda rzeczowa dla laureata Konkursu Młodego Wirtuoza w postaci kompletu strun ufundowana została przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Marcina Kuchcińskiego.

Nagrody finansowe dla laureatów Konkursu Młodego Wirtuoza zostały ufundowane przez Prezydenta Elbląga – Michała Missana.

 

Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Marcin Kuchciński, Prezydent Elbląga – Michał Missan.

Sponsorzy: Gmina Elbląg, Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku, Nadleśnictwo Elbląg

Patroni medialni: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, TVP 3 Olsztyn, Polmic.pl, RMF Classic, Radio Gdańsk, Polskie Radio Olsztyn, ArtPost, przesluchania.com.

Partnerzy: Konsul Honorowy Mołdawii w Elblągu – Maciej Bukowski, Hotel Młyn, Elbląskie Towarzystwo Kulturalne Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu, Akademia Muzyczna im. St. Moniuszki w Gdańsku, Restauracja Amore Mio, Restauracja Zmysły, Kawiarnia Za Rogiem, Galeria EL, Muzeum Historyczno-Archeologiczne, Klub Muzyczny Mjazzga

Elbląska Orkiestra Kameralna

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama