UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Fireshow na urodziny Oddziału

Elbląg, Fireshow na urodziny Oddziału

Już 23 sierpnia (piątek) Elbląski Oddział Abstrakcyjny, zrzeszający elbląską aktywną młodzież, świętować będzie swoje drugie urodziny. Z tej okazji zapraszamy wszystkich elblążan do udziału w naszym jubileuszu! Przygotowaliśmy specjalny pokaz tańca z ogniem oraz animacje na ulicach Starego Miasta i Bulwarze Zygmunta Augusta.

Elbląski Oddział Abstrakcyjny to grupa młodych aktywnych elblążan o rożnych pasjach
       i zainteresowaniach. Od dwóch lat aktywnie działamy na terenie Elbląga i okolicznych miejscowości. W tym roku priorytetem były inicjatywy naszej grupy ogniowej i kuglarskiej, a jednym z największych sukcesów był pokaz przed ponad półmilionową publicznością na Festiwalu Woodstock czy też udział młodych elblążan na Oblężeniu Malborka. Dzięki organizowaniu
       i przyłączaniu się do różnych inicjatyw, chcemy promować nasze miasto jako ciekawe i inspirujące, a urodzinowy pokaz przed elbląską publicznością jest dla nas najważniejszym wydarzeniem w roku, dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszamy!
       EOA urodzinowe świętowanie rozpocznie od animacji kuglarskich na Starym Mieście
       i Bulwarze Zygmunta Augusta. Tutaj od 15 do 18 będzie można spotkać kuglarzy prezentujących swoje umiejętności chodzenia na szczudłach, kręcenia poi czy żonglerki. Kulminacyjnym momentem obchodów będzie specjalny pokaz ogniowy, który odbędzie się przed Ratuszem Staromiejskim (zaraz po IV edycji Grafataku) o godzinie 21.
       Poniżej prezentujemy program całych urodzin:
       15 -18 - Animacje kuglarskie - trening otwarty (mi.n szczudlarze, poikarze, żonglerka) Miejsce: Stare Miasto w Elblągu i Bulwar Zygmunta Augusta
       21 - Pokaz fireshow w wykonaniu Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego
       Miejsce: Plac przed Ratuszem Staromiejskim, Stary Rynek 2
       Organizator: Elbląski Oddział Abstrakcyjny
       Partnerzy: Stowarzyszenie Elbląg Europa, Stowarzyszenie Kulturalne "Co jest"

      
Kamil Zimnicki Koordynator Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama