UWAGA!

Flamenco - dla duszy i ciała

2008-02-18
Aktualizowany 2008-02-19 10:41

Jak twierdzą specjaliści taniec flamenco rozwija ciało i sięga do wnętrza każdego tancerza, wydobywając jego naturalne piękno i temperament. Wszystkie kobiety, które chcą uzewnętrznić swoje prawdziwe „ja” Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na warsztaty flamenco dla początkujących - w najbliższą sobotę (23 lutego) o godz. 13.30.

Wszystkie kobiety, bez względu na swój wiek, mogą wziąć udział w warsztatach tańca flamenco dla osób początkujących, które poprowadzi Anna Książkiewicz. Po sobotnim spotkaniu jest możliwość kontynuacji nauki na cyklicznych kursach.
     - Naukę flamenco można rozpocząć w każdym wieku i pozwolić ponieść się rytmowi i dźwiękom gitary - mówi Edyta Machul, uczestniczka warsztatów. - Ważne żeby przełamać barierę wstydu i swobodnie poruszać swoim ciałem, bo w ten sposób można uwolnić własną wrażliwość i zmysłowość.
     Jak każdy taniec flemanco rozwija też kondycję ruchu, dzięki temu, że jest kombinacją ruchów wolnych i dynamicznych, a także uczy elegancji i wrażliwości. Dlatego organizatorzy zachęcają wszystkie panie, które chcą poprawić swoją kondycję fizyczną, a także chcą uniknąć złego samopoczucia podczas zbliżającego się przesilenia wiosennego, by wzięły udział w warsztatach tanecznych z flamenco.
     Koszt warsztatów to 30 zł, a więcej informacji uzyskać można pod nr telefonu 0 609 120 262.
     
     Mówi instruktorka tańca Anna Książkiewicz:
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama