UWAGA!

Fotografia „Na Wyspie”

 
Elbląg, Fotografia „Na Wyspie”

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu serdecznie zaprasza na kolejną wystawę, której wernisaż odbędzie się w czwartek, 19 kwietnia o godz. 17 w Galerii „Na Wyspie”. Tym razem będzie to fotografia Wiktora Piskorza.

Wiktor Piskorz jest młodym elbląskim fotografem i muzykiem. Z wykształcenia fotograf – plastyk, którego zainteresowania skupiają się wokół fotografii analogowej i eksperymentalnej, zajmuje się edukacją fotograficzną, m.in. warsztatami fotografii otworkowej czy zajęciami fotograficzno dziennikarskimi w PSOUU w Elblągu. Elblążanom może być znany jako perkusista formacji Mentalnych Narzędzi, czy uczestnik grupy sound-artowej SoundLab, z którymi współtworzy muzykę do filmów krótkometrażowych. Wiktor jest stypendystą kulturalnym prezydenta miasta Elbląga z roku 2010.
       Na wystawie zaprezentowane zostaną prace powstałe na przestrzeni kilku lat, a wynikające z próby wyekstraktowania abstrakcyjnych form w figuratywnym środowisku. Odnaleźć można w ich fascynację konstruktywizmem, abstrakcyjnym impresjonizmem czy zewoluowany piktorializm.
       Ekspozycję będzie można oglądać w Galerii „Na Wyspie” (budynek MDK przy ul. Warszawskiej 51do połowy maja, od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18. Zapraszamy!
      
       ***
       Jeśli są osoby, które chciałyby podzielić się swoją twórczością i byłyby zainteresowane zorganizowaniem wystawy w galerii Młodzieżowego Domu Kultury prosimy o kontakt z placówką – telefonicznie 55 233 48 34 lub mailowo mdk@mdk.elblag.pl.
      
      
Marta Makowska, MDK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama