UWAGA!

Gaba Kulka w Mjazzdze

 
Elbląg, (fot, nadesłane)
(fot, nadesłane)

Śpiewa, pisze piosenki i gra na fortepianie. We wrześniu 2014 wydała rewelacyjny album "The Escapist". W środę 15 kwietnia na scenie Mjazzgi wystąpi laureatka "Fryderyka" Gaba Kulka.

W Mjazzdze mieliśmy okazję gościć ją dwa lata temu przy okazji trasy zespołu Baaba, w której uczestniczyła na zaproszenie grupy razem z M.Bunio.S  Tym razem po raz pierwszy mamy okazję wysłuchać jej autorskiego materiału, którym od lat zdobywa zarówno serca słuchaczy jak i uznanie krytyków. Można powiedzieć, że jej muzyka to progresywny pop, istna mieszanka gatunków.
       Nagrodzona między innymi Fryderykiem (wokalistka roku 2009), Mateuszem Programu Trzeciego Polskiego Radia, główną nagrodą Transvocale we Frankfurcie, nominowana do Paszportu Polityki. Wydała cztery autorskie płyty: "Out", pokryty złotem "Hat, Rabbit" i wydane w 2013 roku "Wersje". "The Escapist", jej ostatni studyjny album, ukazał się we wrześniu 2014 r. Płyta zebrała pozytywne opinie dziennikarzy muzycznych. Premierze towarzyszy duża trasa koncertowa, która rozpoczęła się już w roku 2014 i potrwa niemal do końca 2015.
       Singlem, promującym ostatnie wydawnictwo, jest utwór „Wielkie Wrażenie” który od wielu tygodni utrzymuje się na Liście Przebojów Trójki.
       Koncert Gaby Kulki w Mjazzdze odbędzie się 15 kwietnia o godz. 20.15. Bilety w cenie 35 zł przed i 40 zł w dniu koncertu. Więcej na stronie klubu.
       Następny koncert w Mjazzdze odbędzie się18 kwietnia, wystąpi Krzysztof Zalef Zalewski.
      

       Patronat medialny nad cyklem koncertów w klubie Mjazzga objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama