UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Galeria EL vs. KIDS, czyli Dzień Dziecka w gotyckich murach

Elbląg, Galeria EL vs. KIDS, czyli Dzień Dziecka w gotyckich murach

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza wszystkie dzieci i rodziców do odwiedzin 1 i 2 czerwca. Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy w tych dniach ofertę specjalną pod hasłem Galeria EL vs KIDS.

1 czerwca, w piątek, w godzinach 16-18 czeka na dzieci gra w przestrzeni Galerii EL, na którą złożą się różnorodne zagadki związane z historią, epitafiami, formami przestrzennymi i architekturą. Gra jest znakomitą okazją do zapoznania się z przestrzenią Galerii EL i oswojenia się z nią. Zabawa skierowana jest do dzieci od lat 5 oraz ich rodziców. Za rozwiązanie zagadek przewidziane są słodkie nagrody ufundowane przez Cukiernię Deker. Udział w grze jest bezpłatny.
       2 czerwca dziedziniec Galerii EL i jej wnętrze „zajęte” zostaną przez Elbląski Oddział Abstrakcyjny, który zaplanował na ten dzień mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Strefa młodych”. Program tego dnia jest następujący:
       godz. 12 – otwarcie imprezy
       godz. 12.15-15 – zajęcia artystyczne dla dzieci (malowanie twarzy, kolorowanki, gry integracyjne)
       godz. 12.15-20 – strefa gier planszowych
       godz. 15-18 – warsztaty kuglarskie (m. In. chodzenie na szczudłach, gra na bębnach, jazda na monocyklu)
       godz. 20.15 – Beatbox w wykonaniu Andrzeja Pawłowskiego z Gimnazjum nr 9 w Elblągu
       godz. 20.30 – pokaz tańca Capoeira w wykonaniu grupy „Capoeira Elbląg”
       godz. 21 – fireshow w wykonaniu pracowni „Maswerk”
       godz. 21.30 – zamknięcie imprezy.
       Serdecznie zapraszamy do świętowania Dnia Dziecka razem z nami!
      
       Współorganizatorami akcji są Stowarzyszenie Elbląg Europa, Fabryka Działań Niemożliwych oraz Departament Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
      
Beata Branicka, Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama