UWAGA!

Gdzie mieszka szczęście?

 Elbląg, Laureaci konkursu poetyckiego TPD z 2009 roku
Laureaci konkursu poetyckiego TPD z 2009 roku (fot. nadesłane)

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie poetyckim pod nazwą „Gdzie mieszka szczęście“. Tematem tegorocznego konkursu poetyckiego TPD uczyniono pytanie, na które odpowiedź starają się znaleźć wszyscy. Każdy człowiek szuka szczęścia, lecz nie wszyscy widzą je jednakowo i znajdują je w tych samych wartościach.

Pytanie o to, gdzie mieszka szczęście, zadaliśmy ostatnio przedszkolakom. Usłyszeliśmy, że znaleźć można je między innymi w bańkach mydlanych i w urodzinowym torcie. Teraz dajemy szansę wypowiedzenia się starszym dzieciom, które zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie poetyckim. Nauczycieli prosimy o zapoznanie z konkursem swoich uczniów.
       Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci poezją, wyszukanie uzdolnionych dzieci, a także promowanie ich twórczości. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: 7-12 lat, 13-18 lat. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs maksymalnie 2 wiersze, opatrzone metryczką z informacją o autorze, oświadczeniem o samodzielnym przygotowaniu wiersza oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Prace konkursowe dostarczyć należy do biura TPD w Elblągu przy ul. 1 Maja 37 w terminie do 10 listopada. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom nastąpi w grudniu. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.tpd.elblag.com.pl oraz pod numerem telefonu 55 2338210.
      
       Konkurs poetycki „Gdzie mieszka szczęście" finansowany jest przez Urząd Miasta w Elblągu.
      
      
Łukasz Dembiński, TPD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama