UWAGA!

Giełda Muzyczna powraca

 Elbląg, Giełda Muzyczna powraca

W najbliższą niedzielę (17 listopada) w godz. 16-19 ponownie będzie można się spotkać by kupić, sprzedać lub wymienić wszelkie dobra związane z pasją, jaką jest słuchanie muzyki.

Po przerwie letniej czas najwyższy na powrót do spotkań w ramach Giełdy Muzycznej w klubie Mjazzga. Giełdy Muzyczne wystartowały w klubie Mjazzga wiosną tego roku. Celem
       organizowania spotkań tego typu jest umożliwienie miłośnikom muzyki wymiany, zbycia lub nabycia przede wszystkim płyt winylowych, płyt kompaktowych, kaset i gadżetów muzycznych. 
       W czasach, kiedy dostęp do internetu pozwala na sprzedaż i kupno bez większych problemów, brakuje jednak sytuacji, kiedy kolekcjonerzy mogą spotkać się ze sobą osobiście, wymienić uwagi na temat swoich kolekcji i wzajemnie posłuchać płyt. Taką okazję stwarza właśnie Giełda Muzyczna, gdzie w klubowej atmosferze nie tylko można wzbogacić się o ciekawą płytę, ale jeszcze sprawdzić ją przed zakupem i nawiązać kontakty z innymi, dla których muzyka stanowi istotną część życia.
       Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Na miejscu dostępna będzie aparatura odsłuchowa, a na odwiedzających czekać będzie poczęstunek umilający szukanie swoich muzycznych perełek.
       Warto sprawdzić swoją muzyczną bibliotekę i wybrać pozycje, które nie są może dla nas już atrakcyjne, a innym mogą sprawić dużo muzycznej frajdy.
       Udział w giełdzie jest bezpłatny, a każdy uczestnik znajdzie dla siebie miejsce na zaprezentowanie zbiorów przeznaczonych do sprzedaży lub wymiany.
       W listopadzie wyjątkowo giełda organizowana jest w trzecią niedzielę miesiąca. Jeśli zapotrzebowanie na tego typu spotkania będzie wystarczająco duże - od grudnia Giełda Muzyczna powróci w pierwotnej postaci w każdą drugą niedzielę miesiąca.
       Zapraszamy serdecznie!
      
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama