UWAGA!

Gotycka zaprasza na filmy

 Elbląg, Gotycka zaprasza na filmy

W środę 29 września zapraszamy na spotkanie miłośników ambitnego kina artystycznego na projekcję filmów wyprodukowanych w Studiu Filmowym Munka. Wstęp wolny.

Spotkanie to będzie pierwszym z cyklu, w którym wyświetlimy filmy krótkometrażowe, debiuty filmowe i filmy zrealizowane jako prace absolutoryjne młodych reżyserów z Wydziału Radia i TV w Katowicach im. Krzysztofa Kieślowskiego. Te ostatnie to filmy „Szelest” Leszka Korusiewicza, który otrzymał wyróżnienie na Festiwalu w Gdyni i „Brzydkie słowa” Marcina Maziarzewskiego – laureata Festiwalu „Era Nowe Horyzonty”. Studio Munka zostało powołane przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich i jest producentem projektów pełnometrażowych jak i projektów młodych kreatywnych filmowców. Pracami Studia kieruje Rada Artystyczna, w skład której wchodzą Dariusz Gajewski, Jacek Bromski, Agnieszka Holland, Joanna Kos-Krauze, Michał Kwieciński i Carmen Szwec.
       Jako Dział Biblioteki Elbląskiej gromadzący i wypożyczający również filmy, mamy ambicję zaistnieć także w dziedzinie popularyzowania ambitnej sztuki filmowej.
       Podczas tego wieczoru filmowego wyświetlimy 5 filmów krótkometrażowych powstałych na przełomie 2006/2009 r. Zapraszamy do Sali Kinowej Biblioteki Elbląskiej na godz. 18.15.Wstęp wolny.
      
Bogumila Bruniecka, Biblioteka muzyczna Gotycka.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Oczywiście projekcja odbędzie się 29 września w Środę. Za pomyłkę przepraszamy. .. .Zapraszamy serdecznie w środę 29 września.
  • to świetny pomysł na wykorzystanie sali kinowej w bibliotece, tak samo jak koncerty juz tam organizowane, prosimy czesciej i moze cykliczniej o takie imprezy, licealistów i studentow jest ci w Elblągu dostatek, żeby tylko chceli się oderwać od komputera.
Reklama