UWAGA!

"Grace i Gloria" na Scenie przy stoliku

 Elbląg, grafika nadesłana
grafika nadesłana

29 marca o godz. 18 Teatr im. Aleksandra Sewruka oraz Stowarzyszenie "Alternatywni" zapraszają na kolejną odsłonę Sceny przy stoliku. A na niej wzruszający i przejmujący tekst o przyjaźni, doświadczeniach życiowych dojrzałych już kobiet. Wstęp wolny.

Jak co roku dotykamy teatru, jak co roku doświadczamy teatru. A jest to przeżycie zawsze zaskakujące, bo zarówno budynek, jak i aktorzy owiani są mgiełką tajemnicy. Dlatego akcja "Dotknij Teatru" pozwala nam, widzom zajrzeć w nieznane oraz uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach. W ten sposób świętowanie Międzynarodowego Dnia Teatru trwa dłużej i umożliwia zbliżenie sceny i widowni. Co roku w coraz bardziej zaskakującej formie.
       29 marca odbędzie się kolejna odsłona Sceny przy stoliku. A na niej wzruszający i przejmujący tekst o przyjaźni, doświadczeniach życiowych dojrzałych już kobiet. Tom Ziegler zestawia dwie silne osobowości, które różni wszystko - wykształcenie, filozofia życia, sytuacja materialna, a jednak ponad tym potrafią za sobą rozmawiać, choć nie jest to łatwe porozumienie. Choroba, widmo śmierci czy samotność są tymi motorami, które pchają skrajnie różne kobiety do niełatwych dyskusji. Po co? By być wysłuchanym, by znaleźć akceptację i sens w tym, jak się żyło oraz z tym, jak się pogodzić z odchodzeniem.
       Po spotkaniu zapraszamy do rozmowy w Dyskusyjnym Klubie Teatralnym.
       „Grace i Gloria” Toma Zieglera czytają Maria Makowska-Franceson i Beata Przewłocka 29 marca o godz. 18 na Małej Scenie Teatru.
      
      
Dominika Lewicka-Klucznik
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama