UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Gwiazdy zaśpiewają „Piosenki z ekranu”

 
Gwiazdy zaśpiewają „Piosenki z ekranu”

Mirosław Baka, Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Dąbrowska, Piotr Machalica, Katarzyna Żak i Artur Żmijewski. Koncert „Piosenki z ekranu” w ich wykonaniu uświetni Galę Wręczenia Nagród ostatniego dnia Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych. Galę, która odbędzie się 21 czerwca, poprowadzi Tomasz Kammel.

Kto otrzyma Złote, a kto Srebrne „Światowidy”? A do kogo powędruje „Światowid Publiczności”? Wszystko będzie wiadomo 21 czerwca podczas Gali Zakończenia i Wręczenia Nagród, w niedzielę 21 czerwca, w Teatrze im. Aleksandra Sewruka. Będzie to gala kończąca Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych.
       - To od przewodniczącej Ewy Braun oraz Henryka Kuźniaka, Radosława Piwowarskiego, Zdzisława Pietrasika i Piotra Szwedesa będzie zależało, kto otrzyma Złote i Srebrne „Światowidy” - nagrody aktorskie za role kobiece i męskie oraz „Światowidy Warmii i Mazur” – nagrody dla najlepszej aktorki i aktora z regionu – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
       - Prócz nagród regulaminowych wręczony zostaną: „Światowid” dla Polskiego Serialu Wszech Czasów oraz „Światowid Publiczności” – nagroda przyznana przez widzów uczestniczących w pokazach konkursowych Festiwalu – dodaje Bogumił Osiński, dyrektor i pomysłodawca Festiwalu.
       Galę, którą poprowadzi Tomasz Kammel z TVP2, zakończy koncert „Piosenki z ekranu” w reżyserii Jerzego Satanowskiego. W elbląskim teatrze będzie można usłyszeć serialowe i filmowe hity w wykonaniu: Mirosława Baki, Soni Bohosiewicz, Katarzyny Dąbrowskiej, Piotra Machalicy, Katarzyny Żak, Artura Żmijewskiego i zespołu „Trzy dni później”. W repertuarze znalazły się między innymi: „Uciekaj moje serce” z serialu „Jan Serce”, „Przed nocą i mgłą osłoń mnie” z serialu „07 zgłoś się” oraz „Pamiętasz była jesień” z filmu „Pożegnania”. Bilety w cenie 65 zł można nabyć w kasie CSE „Światowid”.
       Więcej informacji o festiwalu można znaleźć na stronie: www.festiwalseriali.tv
      
       Organizatorami Festiwalu są: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego.
       Współorganizatorami: Telewizja Polska SA. oraz Narodowe Centrum Kultury
       Patronat Honorowy nad Festiwalem objęli: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Żuchowski oraz Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.
       Organizatorów wspiera Prezydent Miasta Elbląga Witold Wróblewski.
      
       Współpraca medialna: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)