UWAGA!

Halloween z Pejsczem

 Elbląg, Halloween z Pejsczem

Halloween to okazja na nietuzinkowe spotkanie. W klubie Mjazzga przebiegać będzie tradycyjnie - z muzyką na żywo. W czwartek (31 października) o godz. 21 rozpocznie się impreza, której główną atrakcją będzie występ grupy Pejscz, specjalizującej się w repertuarze o tematyce "wampirycznej".

Zespół Pejscz to młoda grupa, choć złożona z muzyków od lat udzielających się na scenie elbląskiej w różnych formacjach. Czwartkowy wieczór to idealna okazja na spotkanie z zespołem Pejscz, ponieważ jego muzyka oscyluje wokół mrocznych klimatów, przeplatanych jednakże post punkowym żywiołem i energią. Teksty ich piosenek nawiązują do historii pełnych wampirów i strzyg. W takim właśnie, wampirycznym klimacie, przebiegać będzie cały wieczór Halloweenowy w klubie Mjazzga. Na przybyłych czekać będą różne niespodzianki, w tym spotkanie z okrytym niesławą Wladem Palownikiem, powszechnie znanym pod pseudonimem Drakula.
       Współczesnych wcieleń Drakuli spotkać można będzie zresztą więcej, jeśli uczestnicy zabawy zechcą przybyć w strojach nawiązujących do tej właśnie postaci. Na takich gości czekać będą szczególne przywileje podczas koncertu i całej zabawy.
       Wstęp dla wszystkich bezpłatny.
      
      
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama