UWAGA!

Hece w bibliotece

 
Elbląg, Hece w bibliotece
(fot. AD)

Biblioteka Elbląska organizuje wakacyjne zajęcia dla dzieci. Najmłodsi mogą się wcielić m.in. w detektywów, ekologów, poetów, czy rycerzy. Ciekawy program przyciąga chętnych.

Każda filiia organizuje osobny program. Plan zajęć jest dostępny na stronie internetowej Biblioteki Elbląskiej. Zajęcia w filii przy ul. Św. Ducha prowadzi pani Małgorzata Adamska.
       - Spotykamy się codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 11-14. Krążymy wokół tematyki bajek europejskich. Teraz skupiamy się na Andersenie. Czytamy bajki, wykonujemy prace plastyczne powiązane tematycznie z bajkami - mówi Małgorzata Adamska. -  Czasami wychodzimy do kina. Urządzamy zabawy integracyjne. Zajęcia są bezpłatne. Średnio przychodzi około 12 dzieci. Co roku mniej więcej jest podobne zainteresowanie.
       - Bardzo mi się podoba, teraz robię zabawki papierowe. Będziemy też rysować z koleżanką. Czasem chodzę na Jelenią Dolinę - mówi 12-letnia Agnieszka. Jej młodsza koleżanka  Natalia dodaje: - Super tutaj jest. Chodzę też w wakacje na harcerskie zbiórki, ale w bibliotece też jest wesoło.
      
Anna Kaniewska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama